reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IBCAP rozszerza zasięg na polskie kanały

dodano: 2022-03-31 11:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: IBCAP/satkurier.pl

IBCAP Międzynarodowa Koalicja Nadawców Przeciwko Piractwu (IBCAP) ogłosiła 30 marca br. rozszerzenie swojej działalności o ochronę treści w języku polskim. Dotyczy to następujących kanałów telewizyjnych: TVP Info, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Republika, 4fun.tv i 4fun Dance. W rezultacie już 160 kanałów jest objętych ochroną IBCAP.

IBCAP TVP 4fun


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Obejmując ochroną IBCAP międzynarodowe kanały TVP oraz 4fun, kontynuujemy przyjmowanie kanałów do naszej koalicji, co jest świadectwem nieprzerwanego sukcesu w zapewnianiu ochrony treści i wartości biznesowej naszym członkom - powiedział Chris Kuelling, dyrektor wykonawczy IBCAP. - Piractwo polskich treści było nieustannym wyzwaniem dla właścicieli treści i jesteśmy przekonani, że działania IBCAP będą miały duży wpływ. W związku z zamykaniem nielegalnych usług polscy konsumenci docenią korzyści płynące z subskrypcji legalnych usług i spodziewamy się, że będą migrować do tych dostawców.

- Dołączenie do IBCAP jest ważną i skuteczną strategią zamykania nieautoryzowanych dostawców polskich treści - powiedział Rafał Stykowski, prezes Radar-Sat, Inc., która reprezentuje kanały w USA. - Piratom polskich treści pozwolono rozkwitać zbyt długo i jesteśmy dumni, że możemy współpracować z IBCAP, będąc liderem w walce z tymi nielegalnymi dostawcami. Wykorzystując najnowocześniejsze laboratorium antypirackie IBCAP, technologię zautomatyzowanego skanowania i udane osiągnięcia z innymi kanałami międzynarodowymi, zauważymy znaczne zmniejszenie piractwa polskich treści

International Broadcaster Coalition Against Piracy, Inc. to koalicja wiodących międzynarodowych nadawców i dystrybutorów reprezentujących ponad 160 kanałów telewizyjnych z Azji, Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. IBCAP to największa organizacja antypiracka skoncentrowana na treściach wielokulturowych. Organizacja non-profit aktywnie monitoruje i identyfikuje nieautoryzowane usługi wideo, zbiera dowody i pomaga w działaniach prawnych i dochodzeniach karnych przeciwko organizacjom i osobom angażującym się w działalność piracką. IBCAP koordynuje działania z agencjami rządowymi i organami ścigania zarówno w USA, jak i za granicą, zgłasza podejrzenia naruszeń odpowiednim władzom, wszczyna dochodzenia i promuje ściganie osób lub firm, które uczestniczą w nielegalnej dystrybucji treści wideo swoich członków.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...