Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuBundesligi:SC Freiburg – Bayern Monachium. Transmisja live z finału WTA World Tour Miami tylko w Canal+:Iga Świątek - Naomi Osaka.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
00:05 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NCAA: Kansas – Villanova
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojcech Michałowicz
02:45 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NCAA: Duke – UNC
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Watford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne – Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United FC – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – Venezia FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Blackpool FC – Nottingham Forest
Komentarz: Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski Eleven Sports 3
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Villarreal CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski Eurosport 1
15:30 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Miguel Indurain: Wyścig
20:00 Dart: Mistrzostwa Świata: Dzień 1
22:00 Dart: Mistrzostwa Świata: Dzień 1 Eurosport 2
14:00 Dart: Mistrzostwa Świata: Dzień 1
16:00 Dart: Mistrzostwa Świata: Dzień 1 Fightklub
18:00 National Fighting Championship 8: Jarno Errens – Mert Özyildirim
21:00 Boks: Boxxer 8: Florian Marku – Chris Jenkins
Komentarz: Piotr Momot, Maciej Miszkiń Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, San Antonio: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
14:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao: Wyścig 1
16:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao: Wyścig 2 nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Piast Gliwice – AZS UW Wilanów
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk
17:30 Żużel: Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi: Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat Sport Premium 1
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FC Banik Ostrawa
01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – New York Red Bulls Polsat Sport Fight
20:00 Boks: Silesia Boxing Show: Robert Talarek – Thodoris Ritzakis
Polsat Sport News
16:30 Piłka nożna: Eredivisie: FC Groningen – AFC Ajax
18:45 Piłka nożna: Eredivisie: FC Twente – PSV Eindhoven
21:00 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord - Willem II Sportklub
13:30 Rugby kobiet: The Varsity Match Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz
16:30 Rugby: The Varsity Match Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz
19:45 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Richmond: Wyścig TVP Sport
10:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Reistadlopet: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
20:30 Snooker: Tour Championship, Llandudno: 1/2 finału
Komentarz: Piotr Dębowski, Marek Zubrzycki
22:20 Snooker: Tour Championship, Llandudno: 1/2 finału
Komentarz: Piotr Dębowski, Marek Zubrzycki Viaplay
12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: Athletic Bilbao – Valencia CF
12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League: West Ham United – Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak