reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-03 - 2022-12-04

Sport w polskiej TV 2.04.2022

dodano: 2022-04-01 11:23 | aktualizacja: 2022-04-02 11:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: SC Freiburg – Bayern Monachium. Transmisja live z finału WTA World Tour Miami tylko w Canal+: Iga Świątek - Naomi Osaka.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

19:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
Iga Świątek – Naomi Osaka
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Watford FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz:  Michał Mitrut, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

00:05 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NCAA: 
Kansas – Villanova
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojcech Michałowicz

02:45 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NCAA: 
Duke – UNC
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Watford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

15:55 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Etienne – Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz:  Michał Mitrut, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Brentford FC
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United FC – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Venezia FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – Real Madryt

Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Blackpool FC – Nottingham Forest
Komentarz: Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Villarreal CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
LOSC Lille – Girondins Bordeaux
Komentarz: Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Saint-Étienne – Olympique Marsylia 
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Blackpool FC – Nottingham Forest
Komentarz: Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – Stade Rennais 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

15:30 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Miguel Indurain:
Wyścig

20:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

22:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
 
Eurosport 2

14:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

16:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
 
Fightklub

18:00 National Fighting Championship 8: 
Jarno Errens – Mert Özyildirim

21:00 Boks: Boxxer 8: 
Florian Marku – Chris Jenkins
Komentarz: Piotr Momot, Maciej Miszkiń
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, San Antonio:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

14:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 1

16:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 2
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – AZS UW Wilanów
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:30 Żużel: Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi:
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – FC Banik Ostrawa


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – Apklan Resovia Rzeszów

    
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – LUK Lublin

21:30 Tenis: Turniej ATP w Miami: 
mecz finałowy gry podwójnej
Koolhof/Skupski - Hurkacz/Isner

 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution – New York Red Bulls
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Silesia Boxing Show: 
Robert Talarek – Thodoris Ritzakis


 
Polsat Sport News

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen – AFC Ajax

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – PSV Eindhoven

21:00 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - Willem II
 
Sportklub

13:30 Rugby kobiet: The Varsity Match
Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz

16:30 Rugby: The Varsity Match
Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:45 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Richmond:
Wyścig
 
TVP Sport

10:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Reistadlopet:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

15:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS FunFloor Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Obrusiewicz 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn

20:30 Snooker: Tour Championship, Llandudno:
1/2 finału
Komentarz: Piotr Dębowski, Marek Zubrzycki

22:20 Snooker: Tour Championship, Llandudno:
1/2 finału
Komentarz: Piotr Dębowski, Marek Zubrzycki
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Athletic Bilbao – Valencia CF

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
West Ham United – Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Turbine Poczdam – 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SSV Jahn Regensburg

14:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 1

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mameldi Sundowns – Al Merrikh

15:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Francja – Irlandia

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle BK – IK Oskarshamn

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Bayern Monachium

Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Hertha BSC
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – VfL Bochum 1848
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Marcin Pawłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – VfB Stuttgart
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints – Bristol Bears

16:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 2

17:45 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Szkocja

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Florida Panthers

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – RB Lipsk

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

19:30 Padel: Oooredoo Qatar Major:
Finał

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – FC St. Pauli
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg-Handewitt

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Pittsburgh Penguins

23:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad AC – Petroleos

23:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis – Belouizdad

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Columbus Blue Jackets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Los Angeles Kings

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – St. Louis Blues

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...