reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Estonia dołącza darmowy kanał 3+

dodano: 2022-04-01 19:30
autor: RO | źródło: levira.com

Bezpłatna telewizja w Estonii Jeszcze miesiąc temu Estonia miała o połowę mniej darmowych kanałów telewizyjnych niż teraz, ale wojna w Ukrainie zmusiła do szybkiego działania w celu rozszerzenia oferty i dostarczenia więcej informacji. Levira, główny operator sieci telewizyjnych i radiowych w Estonii, wprowadził do bezpłatnej dystrybucji naziemnej kanał 3+.

levira.com
Levira Estonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bezpłatna dystrybucja jest dostępna w całej Estonii i nie wymaga umowy z żadnym dostawcą usług. Wystarczy zwykła antena naziemna i nowoczesny odbiornik cyfrowy lub telewizor z wbudowanym tunerem DVB-T2.

TV3 Grupp potwierdziła, że decyzja o powrocie do kanału telewizyjnego 3+ wynika z ostatnich wydarzeń. - Ze względu wydarzenia w Ukrainie i ograniczenia rosyjskich kanałów telewizyjnych i programów produkowanych w Rosji, powstała konieczność zapewnienia wysokiej jakości treści w języku rosyjskim niż kiedykolwiek wcześniej, wyjaśnia dyrektor generalna TV3 Grupp, Signe Suur.

Na antenie 3+ można obejrzeć seriale rozrywkowe i filmy z Ukrainy, Europy, USA i Estonii. Grupa TV3 już w tym roku planuje wyprodukować lokalne treści w języku rosyjskim.

Darmowa telewizja w Estonii liczy już 8 bezpłatnych kanałów: ETV, ETV2, ETV+, 3+, anglojęzyczny France 24, rosyjskojęzyczne Euronews i Current Time TV oraz ukraiński Ukraina 24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii TV naziemna - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...