reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Estonia dołącza darmowy kanał 3+

dodano: 2022-04-01 19:30
autor: RO | źródło: levira.com

Bezpłatna telewizja w Estonii Jeszcze miesiąc temu Estonia miała o połowę mniej darmowych kanałów telewizyjnych niż teraz, ale wojna w Ukrainie zmusiła do szybkiego działania w celu rozszerzenia oferty i dostarczenia więcej informacji. Levira, główny operator sieci telewizyjnych i radiowych w Estonii, wprowadził do bezpłatnej dystrybucji naziemnej kanał 3+.

levira.com
Levira Estonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bezpłatna dystrybucja jest dostępna w całej Estonii i nie wymaga umowy z żadnym dostawcą usług. Wystarczy zwykła antena naziemna i nowoczesny odbiornik cyfrowy lub telewizor z wbudowanym tunerem DVB-T2.

TV3 Grupp potwierdziła, że decyzja o powrocie do kanału telewizyjnego 3+ wynika z ostatnich wydarzeń. - Ze względu wydarzenia w Ukrainie i ograniczenia rosyjskich kanałów telewizyjnych i programów produkowanych w Rosji, powstała konieczność zapewnienia wysokiej jakości treści w języku rosyjskim niż kiedykolwiek wcześniej, wyjaśnia dyrektor generalna TV3 Grupp, Signe Suur.

Na antenie 3+ można obejrzeć seriale rozrywkowe i filmy z Ukrainy, Europy, USA i Estonii. Grupa TV3 już w tym roku planuje wyprodukować lokalne treści w języku rosyjskim.

Darmowa telewizja w Estonii liczy już 8 bezpłatnych kanałów: ETV, ETV2, ETV+, 3+, anglojęzyczny France 24, rosyjskojęzyczne Euronews i Current Time TV oraz ukraiński Ukraina 24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...