reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-30 - 2022-12-01

Sport w polskiej TV 3.04.2022

dodano: 2022-04-02 11:05 | aktualizacja: 2022-04-02 23:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: FC Barcelona – Sevilla FC. Transmisje live z ligi greckiej (Grzegorz Krychowiak) tylko w Sportklubie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Sevilla FC

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Newcastle United
komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Sevilla FC

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace – RC Lens
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – AS Monaco
Komentarz: Tomasz Smokowski, Paweł Grabowski

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – FC Barcelona
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Kijanowski

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – FC Lorient

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – SSC Napoli

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Inter Mediolan

Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Strasbourg Alsace – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Cádiz CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain – FC Lorient 

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Cagliari Calcio

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: 
Sporting CP – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Metz – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Cádiz CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain – FC Lorient 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Paryż:
Zawody

10:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Flandrii:
Wyścig

16:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Wyścig dookoła Flandrii:
Wyścig

20:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

22:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 1

17:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 2

18:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, San Antonio:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:45 Rajdy samochodowe: 6. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza:
OS9/OS10

14:50 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe:, Imola:
Wyścig

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Richmond:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
Zawody
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mateusz Dziopa 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Rayo Vallecano
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – FC Lorient

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – SK Slavia Praga


 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
IŁ Capital Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC – Celtic FC

17:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Argentyny:
Wyścig

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
Finał singla mężczyzn:
Carlos Alcaraz - Casper Ruud

Komentarz: Tomasz Tomaszewski
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Twarde Pierniki Toruń – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

20:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Wyścig

22:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Los Angeles Galaxy
 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Shanxi Loongs – Guangzhou Loong Lions

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Río Breogán – Hereda San Pablo Burgos

16:00 Piłka nożna: Superleague Ellada:
Aris FC – PAS Giannina

19:00 Piłka nożna: Superleague Ellada:
Olympiacos FC – AEK FC

 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Artur Siódmiak

15:00 Piłka nożna: eWinner 2. liga: 
Wigry Suwałki – Ruch Chorzów

Komentarz: Aleksander Roj 

17:30 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga: 
GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim
Komentarz: Patryk Rokicki 

20:15 Tenis stołowy: Liga Mistrzyń ETTU: 
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – TTC Berlin Eastside
Komentarz: Jacek Jońca
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma – Hellas Verona

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå – Kristianstad

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna – Linköping

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna – Umeå IK

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Leicester City – Arsenal FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Werder Brema – SV Sandhausen
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher SC – Fortuna Düsseldorf

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim – 1. FC Nürnberg

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TBV Lemgo Lippe – GWD Minden
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Bayern Monachium
Komentarz: Adam Drygalski

14:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 2

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC – UC Sampdoria

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro – Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö – Rosengård

15:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Färjestad BK – Skellefteå AIK

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe – Al Masry

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Coton Sport FC – AS Otoho

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg – VfL Wolfsburg

Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Anglia

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
London Irish – Harlequins

16:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Portimao:
Wyścig 2

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – 1. FSV Mainz 05

Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Simba SC – USGN

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
RS Berkane – ASEC Mimosas

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Royal Leopards – JS Saoura

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Orlando Pirates – Al Ittihad

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Florida Panthers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Detroit Red Wings

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC – Reading
Komentarz: Dawid Szymczak

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Pyramids FC – Zanaco FC

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
CS Sfaxien – Ahly Tripoli

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – New York Islanders

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly – Al Hilal

23:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Raja – Setif

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Arizona Coyotes

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Philadelphia Flyers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Vegas Golden Knights

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Minnesota Wild

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Edmonton Oilers

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...