reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 polskie kanały w internetowej Kuki TV

dodano: 2022-04-01 21:42
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk/Kuki

Kuki Telewizja internetowa Kuki rozszerzyła się o 4 nowe kanały z Polski. W ofercie ma już łącznie 145 kanałów. Spośród najnowszych dołączonych stacji to TVP1, TVP2, Polsat i Super Polsat. Wszystkie są częścią pakietów Kuki Mały (8,9 euro), Kuki Duży (16,9 euro) i Kuki Extra (49,90 euro)

kukitv.sk
Kuki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Klienci często pisali do nas o polskich kanałach, dlatego włączyliśmy do oferty programowej najczęściej oglądane, mówi dyrektor marketingowy Kuki TV, Lukáš Pazourek.

Wszystkie kanały z Polski są objęte ofertą opcjonalną w tańszych pakietach Kuki Mały i Kuki Duży. Subskrypcja pakietu Kuki Extra pozwala uzyskać automatyczny dostęp.

Obok polskich nowości, operator Kuki TV udostępni w kwietniu br. dla wszystkich klientów kanał FightBox HD, który koncentruje się na sportach walki.

Operatorem Kuki TV jest czeska firma SMART Comp. a.s. z siedzibą w Brnie, świadcząca też usługi internetowe i mobilne w Czechach jako netbox. Firma działa na rynku telekomunikacyjnym od 1998 roku. Na rynku czeskim jest aktywna pod marką netbox w usługach internetowych i mobilnych. Usługa w technologii IPTV została uruchomiona w 2014 roku. Dzisiaj ma ponad 50 tys. klientów w Czechach i na Słowacji.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...