reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Detektyw Murdoch” w kanale TVP HD

dodano: 2022-04-04 11:17 | aktualizacja: 2022-04-04 18:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Epic Drama „Detektyw Murdoch” We wtorek, 5 kwietnia br. o godz. 21:25 w kanale TVP HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. brytyjsko-kanadyjskiego serialu „Detektyw Murdoch” („Murdoch Mysteries”). To historia oparta na cyklu powieści Maureen Jennings, pod tym samym tytułem, która opowiada o detektywie słynącym z nieprzeciętnego intelektu i imponującej umiejętności dedukcji. Występują Helene Joy, Thomas Craig, Jonny Harris i Yannick Bisson. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Epic Drama.

Epic Drama „Detektyw Murdoch”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu rozgrywa się w Toronto, pod koniec XIX wieku, gdzie dochodzi do serii makabrycznych morderstw. Detektyw William Murdoch (w tej roli Yannick Bisson) jest prekursorem nowoczesnych technik kryminalistyki. W swojej pracy używa m.in.: sonaru, wariografu, analizy krwi, światła ultrafioletowego i daktyloskopii. Nie spotyka się to jednak z aprobatą jego konserwatywnego przełożonego - inspektora Brackenreida (Thomas Craig). Na szczęście, oprócz innowacyjnych metod śledczych, Murdoch może poszczycić się też własną intuicją i nieprzeciętną inteligencją. W pracy towarzyszą mu piękna i utalentowana doktor Julia Ogden (Helene Joy) - pierwsza kobieta koroner w kanadyjskiej policji, oraz niedoświadczony, ale bardzo zaangażowany w pracę, konstabl George Crabtree (Jonny Harris). W serialu występują m.in.: Helene Joy, Yannick Bisson, Thomas Craig i Jonny Harris.

W każdy wtorek (od 5 kwietnia br.) o godzinie 21:25 w kanale TVP HD prezentowane będą po dwa odcinki, które będą powtarzane w czwartki (od 7 kwietnia br.) i w piątki (od 8 kwietnia br.) o godzinie 13:20. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Epic Drama (więcej tutaj).
 
Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: TVP
Yannick Bisson w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: TVP


„Detektyw Murdoch” - sezon 1., emisja we wtorki (od 5 kwietnia 2022 roku) o godz. 21:25 w TVP HD. Inne serie tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...