reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy pakiet Orange Love Mini z Netflix

dodano: 2022-04-04 17:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange Love Mini z Netflix Orange Love Mini z Netflix to nazwa nowego pakietu, jaki został wprowadzony przez Orange Polska dla osób lubiących oglądać filmy i seriale, potrzebujących szybkiego stacjonarnego Internetu oraz abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami i pakietem danych. - Koszty Netflix bierzemy na siebie przez pół roku - reklamuje ofertę operator.

Orange/Netflix
Orange Love Mini z Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Orange Love Mini z Netflix to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Orange Polska. W ramach jednego pakietu otrzymują:
  • Internet światłowodowy,
  • abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami oraz 15 GB Internetu,
  • Netflix (plan Podstawowy - jakość SD, oglądanie na jednym urządzeniu w tym samym czasie - oryginalnie kosztuje to 29 zł miesięcznie).

Przez pierwsze 6 miesięcy pakiet Orange Love Mini z Netflix kosztuje 89,99 zł/mies. (z rabatami). Od 7. miesiąca umowy opłata za pakiet to 118,99 zł/mies. (z rabatami). Te ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s. Można wybrać też szybsze łącze (do 600 Mb/s – pakiet będzie droższy o 10 zł/mies. albo do 1 Gb/s – o 20 zł/mies.).

W każdej chwili klient może zmienić plan Netflix na wyższy i oglądać ulubione tytuły na wielu urządzeniach jednocześnie. Do wyboru ma: plan Standard (2 ekrany jednocześnie, jakość HD) z dopłatą 14 zł/mies. albo Premium (4 ekrany jednocześnie, jakość UHD) z dopłatą 31 zł/mies. Plan Netflix można zmieniać dowolną liczbę razy (na wyższy, ale też z powrotem na niższy).

Opłata za cały pakiet Love Mini z Netflix znajdzie się na jednym, wspólnym rachunku od Orange.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...