reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PlayPuls z bajkami w języku ukraińskim

dodano: 2022-04-06 04:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PlayPuls Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, uruchomiła na swojej platformie VOD PlayPuls możliwość oglądania seriali animowanych z ukraińskim dubbingiem. W ofercie pojawiły się takie produkcje jak „Psi Patrol”, „Tomek i przyjaciele”, „Barbie: Dreamhouse Adventures”, „Blaze i megamaszyny”, „Top Wing - Ptasia Akademia”, „Enchantimals”, „Dora”, „SpongeBob Kanciastoporty” i „Wojownicze Żółwie Ninja”. Tytuły będą na bieżąco uzupełniane. Wszystkie programy na platformie PlayPuls - zarówno te po polsku jak i ukraińsku - są dostępne dla widzów bezpłatnie i bez reklam.

PlayPuls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rodzice i dzieci zawsze znajdą w Telewizji Puls najpopularniejsze, wyselekcjonowane pod kątem jakości i przekazywanych wartości, oraz - przede wszystkim - bezpieczne animacje bez przemocy. W obliczu dramatycznych wydarzeń z ostatnich tygodni, przygotowaliśmy dodatkową ofertę, specjalnie z myślą o najmłodszych widzach z Ukrainy. Jeśli możemy sprawić, aby przebywające w Polsce dzieci, którym udało się uciec przed dramatem wojny, chociaż na chwilę zapomniały o smutnej rzeczywistości, da to nam wiele radości i satysfakcji. Serdecznie dziękuję za współpracę naszym partnerom, z którymi przygotowaliśmy ten wyjątkowy projekt

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.


Wśród animacji, które PlayPuls oferuje z ukraińskim dubbingiem, widzowie mogą oglądać takie produkcje jak „Psi Patrol” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Barbie: Dreamhouse Adventures” (więcej tutaj), „Blaze i megamaszyny” (więcej tutaj), „Top Wing - Ptasia Akademia”, „Enchantimals” (więcej tutaj), „Dora”, „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) i „Wojownicze Żółwie Ninja” (więcej tutaj i tutaj). Tytuły będą na bieżąco uzupełniane (więcej tutaj).

Działania te odbywają się w związku z wciąż trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...