reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PlayPuls z bajkami w języku ukraińskim

dodano: 2022-04-06 04:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PlayPuls Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, uruchomiła na swojej platformie VOD PlayPuls możliwość oglądania seriali animowanych z ukraińskim dubbingiem. W ofercie pojawiły się takie produkcje jak „Psi Patrol”, „Tomek i przyjaciele”, „Barbie: Dreamhouse Adventures”, „Blaze i megamaszyny”, „Top Wing - Ptasia Akademia”, „Enchantimals”, „Dora”, „SpongeBob Kanciastoporty” i „Wojownicze Żółwie Ninja”. Tytuły będą na bieżąco uzupełniane. Wszystkie programy na platformie PlayPuls - zarówno te po polsku jak i ukraińsku - są dostępne dla widzów bezpłatnie i bez reklam.

PlayPuls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rodzice i dzieci zawsze znajdą w Telewizji Puls najpopularniejsze, wyselekcjonowane pod kątem jakości i przekazywanych wartości, oraz - przede wszystkim - bezpieczne animacje bez przemocy. W obliczu dramatycznych wydarzeń z ostatnich tygodni, przygotowaliśmy dodatkową ofertę, specjalnie z myślą o najmłodszych widzach z Ukrainy. Jeśli możemy sprawić, aby przebywające w Polsce dzieci, którym udało się uciec przed dramatem wojny, chociaż na chwilę zapomniały o smutnej rzeczywistości, da to nam wiele radości i satysfakcji. Serdecznie dziękuję za współpracę naszym partnerom, z którymi przygotowaliśmy ten wyjątkowy projekt

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.


Wśród animacji, które PlayPuls oferuje z ukraińskim dubbingiem, widzowie mogą oglądać takie produkcje jak „Psi Patrol” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Barbie: Dreamhouse Adventures” (więcej tutaj), „Blaze i megamaszyny” (więcej tutaj), „Top Wing - Ptasia Akademia”, „Enchantimals” (więcej tutaj), „Dora”, „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) i „Wojownicze Żółwie Ninja” (więcej tutaj i tutaj). Tytuły będą na bieżąco uzupełniane (więcej tutaj).

Działania te odbywają się w związku z wciąż trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...