reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2-6.09 wraca normalność na targi IFA 2022

dodano: 2022-04-07 10:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA Berlin 2022 targi berlinskie IFA Messe Berlin satkurier 360px Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu Berlin ponownie stanie się sceną dla globalnego świata technologii. Od 2 do 6 września 2022 r. targi elektroniki konsumpcyjnej IFA w Berlinie zgromadzą wiodące światowe marki z dziedziny elektroniki użytkowej, elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, technologii informacyjnej i telekomunikacji. Oferuje wyjątkową okazję i platformę do ponownego uruchomienia globalnego przemysłu przed najważniejszym sezonem dla międzynarodowego handlu detalicznego. Wraca normalność na wydarzenia targowe.

IFA-Berlin
IFA Berlin 2022 targi berlinskie IFA Messe Berlin satkurier 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nadszedł czas, aby ponownie zorganizować globalne targi dla branży technologicznej. Na terenie Messe Berlin i w mieście, które jest nie tylko stolicą największego europejskiego rynku konsumenckiego, ale także rozwinęło się w europejskie centrum medialne

- powiedział Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA, wiceprezes wykonawczy Messe Berlin Group.

- Swój udział potwierdziły już prawie wszystkie światowe marki. Już teraz widzimy wysoki popyt na sektory fitness i cyfrowej opieki zdrowotnej oraz AGD.


IFA ma być globalną, neutralną i wysokiej jakości platformą dla marek.
Wydarzenie oferuje elastyczne i szyte na miarę rozwiązania dla uczestników z przemysłu, handlu i mediów. Koncept nadal łączy elementy b2b i b2c i umożliwia prezentację produktów i marek w unikalnym kontekście – zarówno jako wizytówka branży, jak i sprawdzanie rzeczywistości pod kątem innowacji w oczach prawdziwych konsumentów. Dlatego targi są niezbędne zarówno dla ekspertów, jak i dla publiczności i mediów. Większość światowych innowacji produktowych jest prezentowanych co roku na targach IFA, a następnie pod koniec roku udostępniane są one konsumentom.

Berlin ponownie otwiera się na świat elektroniki

- Dzięki aktualnym ocenom i prognozom sytuacji na świecie, IFA 2022 ma potencjał, aby stać się pierwszymi prawdziwie globalnymi targami dla branży CE od początku pandemii i oferuje przemysłowi, handlowi i mediom niezwykle wysoką widoczność i znaczenie,

- powiedział Martin Ecknig, dyrektor generalny Messe Berlin, jest przekonany. 

- W branży istnieje silne pragnienie powrotu na osobiste wydarzenie i jesteśmy zobowiązani do urzeczywistnienia tego we wrześniu w Berlinie w bezpieczny i skuteczny sposób.


Centrum wystawowe Messe w Berlinie ponownie otwiera swoje podwoje: na wiodących światowych targach dla światowego handlu owocami Fruit Logistica (5-7 kwietnia 2022 r.) obowiązują jedynie ograniczone ograniczenia dotyczące Covid-19. Od 1 kwietnia 2022 r. uczestnicy ważnych wydarzeń, takich jak targi w Berlinie, mogą brać udział bez dowodu badania, powrotu do zdrowia lub szczepień. Szczególnie cieszy fakt, że bilety kupili już goście z ponad 115 krajów.

ShowStoppers @ IFA
ShowStoppers - oficjalne wydarzenie prasowe IFA podczas Media Days, już rozpoczęło przygotowania. Znany format powraca do Berlina w 2022 roku i oferuje przedstawicielom mediów specjalny dostęp do ekskluzywnych nowości rynkowych. ShowStoppers oferuje start-upom możliwość zwiększenia świadomości marki, podczas gdy duże firmy prezentują swoje najnowsze innowacje.

IFA 2022 odbędzie się w Berlinie w dniach 2-6 września.

www.ifa-berlin.com


Źródło: ifa-berlin.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...