reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ online bezpłatnie dla klientów Orange TV

dodano: 2022-04-07 13:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orane Polska/satkurier.pl

Orange plafon 360px.jpg Wszyscy klienci Orange TV, którzy mają dostęp do pakietu CANAL+, mogą od teraz bezpłatnie korzystać z platformy streamingowej CANAL+ online. Wystarczy, że zarejestrują swoje konto pod tym linkiem. Serwis jest dostępny na wielu urządzeniach, m.in. komputerze, smartfonie czy tablecie (po pobraniu bezpłatnej aplikacji).

CANAL+/satkurier.pl
CANAL+ online bezpłatnie dla wszystkich abonentów Orange TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ online oferuje wybrane kanały telewizyjne oraz treści na życzenie z oferty abonamentowej: filmy, pełne sezony polskich i zagranicznych seriali m.in.: „Dexter: New Blood”, „Pitbull”, „Klangor” czy „Planeta Singli. Osiem historii” (w przypadku abonentów korzystających z pakietu CANAL+ Prestige lub CANAL+ Select), produkcje dla dzieci oraz programy sportowe.

W serwisie dostępnych jest wiele przydatnych funkcji, m.in.: Timeshift - możliwość przewijania, zatrzymywania i wznawiania oglądania kanałów na żywo; Start-Over - rozpoczynanie oglądania programu na żywo od początku. Można także pobierać treści na urządzenia mobilne i oglądać je później offline. Na wybranych kanałach linearnych jest opcja backward EPG - odtworzenie materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz, a dzięki Multi-Live można oglądać do 4 programów sportowych lub informacyjnych na jednym ekranie jednocześnie. Ponadto każdy użytkownik, w ramach jednego konta, może utworzyć do 10 profili i cieszyć się z treści dostosowanych specjalnie dla niego.

Jak zamówić pakiet od CANAL+ w Orange TV?

Nowi klienci, którzy chcą zamówić dodatkowe pakiety telewizyjne od CANAL+, w ramach których zyskają też dostęp do serwisu CANAL+ online, mają do wyboru:
  • pakiet CANAL+ Prestige za 49,99 zł/mies.,
  • pakiet CANAL+ Select za 39,99 zł/mies.,
  • pakiet Extra+ za 29,99 zł/mies.

Przez pierwsze 3 miesiące pakiety są dostępne za 0 zł przy umowie na 24 miesiące.

Pakiety od CANAL+ można dokupić w ramach posiadanej w Orange oferty z Internetem i TV, a także w ramach Orange Love Standard lub Orange Love Extra (Internet, TV, abonament komórkowy).

Z kolei klienci, którzy kupią Orange Love Premium, mają już kanały z pakietu CANAL+ Prestige w cenie swojego abonamentu.

Dodatkowo, obecni abonenci Telewizji od Orange w technologii kablowej (IPTV), którzy korzystają z Dekodera Premium 4K lub Dekodera 4K, mogą w dowolnym momencie trwania swojej umowy, w prosty sposób kupić pakiet od CANAL+ bezpośrednio na swoim dekoderze (bez konieczności wizyty w salonie sprzedaży czy kontaktu z infolinią). Wystarczy, że skorzystają z opcji „Dokup pakiet”, którą znajdą na stronie startowej dekodera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...