dodano: 2022-04-08 06:48 | aktualizacja:
2022-04-08 17:29
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj i tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), wyścigi konne - Randox Grand National, lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold, tenis ziemny, curling
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj), short track
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj) i FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
9 kwietnia (sobota)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00
Formuła 1, Grand Prix Australii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport
12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
14:45
siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
14:55
wyścigi konne: Randox Grand National w Liverpoolu, Polsat Sport News
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: FC Empoli - Spezia Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
15:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3
15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3
15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:55
piłka nożna, Sky Bet Championship: Swansea City AFC - Derby County FC, Eleven Sports 3
13:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:10
piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 2
16:50
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
16:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Reims - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4
16:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom, Polsat Sport Extra
17:30
siatkówka, Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: BKS Bostik Bielsko-Biała - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport
17:30
piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1
17:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2
18:00
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go
18:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, polsatsport.pl
18:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
18:55
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Belenenses SAD Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
19:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
19:30
short track, mistrzostwa świata w Montrealu: 2. dzień, Polsat Sport Extra
19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
19:40
łyżwiarstwo figurowe: mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym w Hamilton, Polsat Sport
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:55
piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Premium 2
20:00
piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Getafe CF, Eleven Sports 1
20:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
20:30
lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold na Bermudach, Polsat Sport News
20:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
20:40
piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2
21:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:00 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
21:05
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Inter Miami CF - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Premium 3
21:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
21:25
piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Santos FC, Polsat Sport Premium 1
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CD Tondela - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4
21:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
21:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
22:30
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News
22:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, polsatsport.pl
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:55
KSW60, Polsat Sport Fight
Noc z 9 na 10 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
0:30
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
0:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00
Ultimate Fighting Championship 273 (UFC273), Polsat Sport
2:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
2:35 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
3:30 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
4:00
gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport Extra
4:00 (w nocy z soboty na niedzielę, z 9 na 10 kwietnia br., Polsat Sport News) i 8:30 (Eurosport 1)
curling, mistrzostwa świata w Las Vegas: półfinał, Polsat Sport News i Eurosport 1
4:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
4:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
10 kwietnia (niedziela)
5:00
Formuła 1, Grand Prix Australii: parada kierowców, Eleven Sports 1
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
6:00
Formuła 1, Grand Prix Australii: wyścig, Eleven Sports 1
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
12:25
piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia, Polsat Sport
12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
12:55
piłka nożna, Scottish Premiership: St Mirren FC Paisley - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - FC Metz, Eleven Sports 2
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 4
14:25
piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - RKC Waalwijk, Polsat Sport News
14:30
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
14:30
piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1
14:45
siatkówka, Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Sport
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:00
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Chrobry Głogów, Polsat Box Go
15:00
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Widzew Łódź, Polsat Box Go
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
16:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:40
piłka nożna, Eredivisie: Heralces Almeo - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1
16:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
16:50
e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games
16:50
piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1
17:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
17:00
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
17:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
17:30
siatkówka, Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport
17:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
17:50
KSW44, Polsat Sport Fight
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
18:00
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Odra Opole, Polsat Box Go
18:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl
18:25
piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
18:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 1
18:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3
18:55
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Vitoria SC Guimarães - FC Porto, Eleven Sports 4
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:30
short track, mistrzostwa świata w Montrealu: 3. dzień, Polsat Sport Extra
19:35
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Atlanta United FC, Polsat Sport Premium 3
19:50
piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
20:00
curling, mistrzostwa świata w Las Vegas: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 4 i Eurosport 2
20:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
20:30
siatkówka, Tauron 1. Liga, ćwierćfinał fazy play-off: Chemko-System Gwardia Wrocław - Polski Cukier Avia Świdnik, Polsat Sport
20:55
piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport Premium 2
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Montpellier HSC, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family
21:00
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News
21:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
21:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, polsatsport.pl
Noc z 10 na 11 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00 (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 10 na 11 kwietnia br., Polsat Sport) i 6:30 (w poniedziałek, 11 kwietnia br., Eurosport 2)
curling, mistrzostwa świata w Las Vegas: finał, Polsat Sport i Eurosport 2
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
2:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
2:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:35 boks tajski: „Muay Thai: sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight
3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.