reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-29 - 2022-05-30

Sport w polskiej TV 10.04.2022

dodano: 2022-04-09 11:29 | aktualizacja: 2022-04-10 15:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: UD Levante - FC Barcelona. Transmisje live z wyścigu Formuły 1 GP Australii - tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Komentarz: Piotr Laboga Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Levante - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Cezary Olbrycht, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City FC - Liverpool FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Levante - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - West Ham United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

19:30 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
Finał
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski

03:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Cezary Olbrycht, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Laboga Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 5

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Arged Malesa Ostrów - Zooleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Maciej Majewski, Marek Cieślak
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Montpellier HSC
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Celta Vigo
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Montpellier HSC
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

05:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
Parada kierowców
Komentarz: Aldona Marciniak, Filip Kapica, Robert Smoczyński

07:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
Wyścig 

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - ACF Fiorentina

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - US Salernitana Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux - FC Metz
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Montpellier HSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Venezia - Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyonnais
Komentarz: Michał Wszołek
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Vitória SC - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Montpellier HSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

11:15 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey:
Etap 1

13:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Amstel Gold Race:
Wyścig 

14:15 Kolarstwo szosowe: Amstel Gold Race:
Wyścig 

18:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Finał

21:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
Finał
 
Eurosport 2

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Arco:
Wyścig 1

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Arco:
Wyścig 1

15:00 Formuła E: ePrix Włoch:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Arco:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Arco:
Wyścig 2

20:00 Curling: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
St Mirren FC - Rangers FC

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heralces Almeo - Feyenoord

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FK Pardubice
 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Serie A:
Botatogo FR - SC Corinthians Paulista
 
Polsat Sport Premium 3

19:40 Piłka nożna: Major League Soccer:
Charlotte FC - Atlanta United FC


 
Polsat Sport Premium 4

20:00 Curling: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Chemko-System Gwardia Wrocław - Polski Cukier Avia Świdnik

01:00 (nd/pn) Curling: Mistrzostwa Świata:
Finał
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1. runda

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

19:30 Short track: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

17:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1. runda

20:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig

21:00 Tenis: ATP World Tour, Houston:
Finał
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja - Herbalife Gran Canaria

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
AZS AWFiS Balta Gdańsk - Energa Manekin Toruń

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt
 
TVP Sport

09:00 Pływanie: Arena Grand Prix Polski, Lublin:
Dzień 2 
Komentarz: Szymon Borczuch

10:35 Lekkoatletyka: Maraton Rotterdam:
Zawody
Komentarz: Piotr Dębowski

12:30 Piłka nożna: 2. Liga:
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki

Komentarz: Jan Sławiński, Tomasz Sokołowski

14:30 Jeździectwo: Puchar Świata w skokach przez przeszkody, Lipsk:
Dzień 3

16:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Eurobud JKS Jarosław - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

18:45 Boks: Turniej im. Feliksa Stamma:
Finały
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń


Viaplay

12:00 Bilard: 2022 World Pool Championship:
1/8 finału

13:00 Koszykówka kobiet: Euroliga:
Perfumerias Avenida - ZVVZ USK Praha

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - Dynamo Drezno

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSG Wetzlar - SC Magdeburg
Komentarz: Szymon Ratajczak

14:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Francja

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Sopron Basket - Fenerbahce Safiport

15:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
IK Oskarshamn - Rögle BK

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
GWD Minden - THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Komentarz: Dawid Król, Tomasz Urban 

18:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Włochy

18:30 Bilard: 2022 World Pool Championship:
1/8 finału

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

20:15 Baseball: Major League Baseball:
Mariners - Twins

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Long Beach:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Boston Bruins

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Nashville Predators

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Los Angeles Kings

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks

01:00 (nd/pn) Baseball: Major League Baseball:
Red Sox - Yankees

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Dallas Stars

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Winnipeg Jets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...