reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosna na antenie telewizji TBN Polska

dodano: 2022-04-09 15:26 | aktualizacja: 2022-04-10 15:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

TBN Polska Wiosną br. kanał TBN Polska poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Prawda Ewangelii z Andrew Wommackiem”, „Zdrowie nauka życie”, „Kalendarz historii chrześcijaństwa”, „Nowy Joel”, „Podróż przez historię”, „Marcin Zieliński - Kwadransik ze Słowem” i „Wojna na Ukrainie oczami ofiar i reporterów”.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2022 roku w ofercie kanału TBN Polska:

„Prawda Ewangelii z Andrew Wommackiem”
emisja: od poniedziałku do piątku o 7:30

Nowy sezon programu ewangelisty, który od ponad 50 lat głosi słowo, z naciskiem na bezwarunkową miłość Boga i równowagę między łaską, a wiarą.

„Zdrowie nauka życie”
emisja: w poniedziałek o 19:30

Jak zapowiada nadawca, przedstawiciele świata medycyny, fizyki, prawa, historycy, dietetycy i wykładowcy podzielą się wiedzą popartą dowodami naukowymi i latami doświadczenia. W studio TBN widzowie spotkają się z autorytetami z dziedzin zdrowia i stylu życia oraz wykładowcami, sportowcami, autorami książek i programów dietetycznych.

„Kalendarz historii chrześcijaństwa”
emisja w poniedziałki i środy o 20:30

Seria 12 odcinków, a w każdym przedstawieni zostaną święci kościoła, znani chrześcijańscy sportowcy, misjonarze i zwykli ludzie, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. Z perspektywy kalendarza twórcy programu opowiedzą o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.

„Nowy Joel”
emisja: we wtorki i czwartki o 16:00

To kolejna nowość na antenie kanału TBN Polska. Pastor Joel Osteen, którego dotąd widzowie mogli zobaczyć w programie „Obudź nadzieję” (więcej tutaj), podkreśla siłę miłości Boga i optymistyczne podejście: - Udane życie zaczyna się w twojej głowie - mówi.

„Podróż przez historię”
emisja: we wtorki i czwartki o 18:30

Nowe odcinki programu pojawią się na antenie w kwietniu br. To seria programów historycznych prowadzonych przez historyka i filmowca Dave'a Stottsa, który zabiera widzów na globalną wędrówkę, aby pokazać, jak Bóg poprzez całą historię używał zwykłych ludzi, aby zanieść swoją zbawczą łaskę do każdego narodu i człowieka. W swym programie ukazuje dzieje chrześcijaństwa, począwszy od Izraela, rozprzestrzeniającego się do dwudziestu regionów na całym świecie (więcej tutaj).

„Marcin Zieliński - Kwadransik ze Słowem”
emisja: we wtorki i czwartki o 21:00

Kolejny sezon programu, który motywuje do codziennego rozważania „Pisma Świętego” i modlitwy. - Spędź kwadrans z Bogiem każdego dnia i obserwuj jak twoje życie się zmienia. Rozważania Marcina Zielińskiego otwierają umysł oraz serce na wiarę - zachęca nadawca. Nowe odcinki pojawią się na antenie w kwietniu 2022 roku (więcej tutaj).

„Wojna na Ukrainie oczami ofiar i reporterów”
emisja: w soboty o 21:30

Serial dokumentalny, w którym ofiary i reporterzy opowiadają o wojnie w Ukrainie, zaatakowanej przez Rosję. Poruszający obraz terroru, przemocy, strachu oraz nadziei. W tym całym dramatycznym wydarzeniu ofiary wojny zwracają się do Boga, wywyższając jego imię w bunkrach, piwnicach i zniszczonych domach. Tak czyniąc, mogą pełni bożego pokoju przetrwać ten najokrutniejszy czas swego życia.
 
Wiosna na antenie telewizji TBN Polska, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska
Wiosna na antenie telewizji TBN Polska, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...