reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Player Serialcon 2022” o przekraczaniu granic

dodano: 2022-04-05 14:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

Player Serialcon W dniach 30 kwietnia - 3 maja br. w Krakowie, w ramach 15. edycji festiwalu „Mastercard Off Camera”, odbędzie się „Player Serialcon”. Tegoroczna odsłona tego wydarzenia przebiegnie pod hasłem „Przekraczanie granic”. Na rynku w Krakowie na wielbicieli serialowych produkcji czekać będą panele z udziałem gwiazd oraz tych, którzy stoją po drugiej stronie kamery. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest serwis VOD Player.

Player Serialcon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Granice gatunkowe, obyczajowe i te wynikające z ról społecznych, w końcu granice geograficzne - to im poświęcony zostanie tegoroczny „Player Serialcon”. Specjalna sekcja 15. festiwalu „Mastercard Off Camera” skoncentruje się wyłącznie na tym, co dzieje się na małym ekranie. Od soboty, 30 kwietnia do wtorku, 3 maja br. w Krakowie, w Miasteczku Filmowym, odbywać się będą spotkania z serialowymi gośćmi i pokazy premierowych odcinków na dużym ekranie (więcej tutaj).

W ramach „Player Serialconu” zaplanowano serię spotkań poświęconych wątkom międzynarodowym, obejmującym takie zagadnienia jak: koprodukcje, udział polskich aktorów w serialach zagranicznych, a także polskie produkcje z zagranicznymi sukcesami. Tegoroczny program skupi się również na kobietach, które pełnią ważne i ciekawe role „po drugiej stronie kamery” -  często wcześniej przypisywane mężczyznom, więc i tutaj mamy do czynienia z przekraczaniem granic pod kątem ról zawodowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...