reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „Ninja Warrior Polska” 5 w Polsacie

dodano: 2022-04-11 03:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Ninja Warrior Polska We wtorek, 12 kwietnia br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 7. odcinek 5. sezonu polskiego programu „Ninja Warrior Polska”, którego producentem, na licencji Dentsu Japan, jest Jake Vision, a prowadzącą Karolina Gilon. Zmagania zawodników skomentują Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Będzie to finał tej serii. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanału Super Polsat.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Góra Midoriyama czeka na Polaka

Jak zapowiada nadawca, najszybsi i najsilniejsi uczestnicy piątej edycji programu w walce o 150 tys. złotych. W decydującym starciu dwudziestu czterech zawodników mierzy się z piekielnie trudnymi przeszkodami na torze finałowym. Każdy z nich marzy o wejściu na legendarną Górę Midoriyama. Dotychczas udało się to dziesięciu osobom na świecie. Finałowy odcinek piątego sezonu programu „Ninja Warrior Polska” wyemitowany zostanie premierowo we wtorek, 12 kwietnia br. o godzinie 20:05 w Polsacie.

Finał najtrudniejszy z możliwych

Pochodzą z różnych zakątków kraju, są bardzo silni, a przełamywanie barier wytrzymałości to dla nich chleb powszedni. Najlepsi zawodnicy eliminacji mierzą się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami. W finale do przejścia jest tor składający się z trzech etapów, a na jego końcu Midoriyama - legendarny szczyt, zdobyty dotychczas przez nielicznych na świecie.

- Liczę, że w piątym sezonie zrobi to Polak! Zdaję sobie sprawę, że poziom trudności przeszkód jest piekielny. To najtrudniejszy tor w historii

- podkreśla Jerzy Mielewski.


Pewni swego

Wśród uczestników finału są wszyscy „Last Man Standing” poprzednich edycji: Jakub Zawistowski, Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk i Igor Fojcik. Każdy z nich zawsze walczy do końca, szczególnie gdy stawką jest tytuł pierwszego polskiego „Ninja Warrior” i 150 tysięcy złotych.

- Już raz udało mi się podejść pod Górę Midoriyama. Marzę o tym, żeby zrobić to ponownie i wiem, że jestem na to gotowy! - twierdzi Igor Fojcik, „Last Man Standing” czwartego sezonu programu „Ninja Warrior Polska”. - Ogromną motywacją jest świadomość, że ludzie mi kibicują. Oczywiście pojawia się też lekka presja, ale ma ona jak najbardziej pozytywne zabarwienie - dodaje.


Finaliści piątego sezonu programu „Ninja Warrior Polska” to Wiktor Wójcik (z miejscowości Smardzewice), Julian Sobierajski (Wołomin), Wojciech Sobierajski (Ząbki), Albert Lorenz (Racibórz), Przemysław Jańczuk (Warszawa), Wojciech Rychlewski (Kobyłka), Patryk Raszkowski (Kalisz), Adam Karpierz (Kraków), Krzysztof Spławski (Zielona Góra), Paweł Murawski (Żagań), Sebastian Kozubek (Sieradz), Michał Baryza (Koneck), Michał Kądziela (Warszawa), Wiesław Kasprzyk (Zacharzyn), Ivan Kohut (Warszawa), Mariusz Bulandra (Zabrzeg), Sebastian Cecot (Gdańsk), Michał Grochoła (Mikołów), Sebastian Kasprzyk (Stojowice), Robert Bandosz (Sierpc), Jakub Zawistowski (Warszawa), Igor Fojcik (Rybnik), Mateusz Skrodzki (Gdańsk) i Jan Tatarowicz (Gdańsk). Kto okaże się najlepszy w piątej edycji programu „Ninja Warrior Polska”? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko/Cyfrowy Polsat


„Ninja Warrior Polska” - sezon 5., emisja we wtorki o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą oglądać widzowie kanału Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...