reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mecenas Porada” w kanale Polsat Seriale

dodano: 2022-04-11 03:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Mecenas Porada” W sobotę, 16 kwietnia br. o godz. 15:00 w telewizji Polsat Seriale wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Mecenas Porada”, którego producentem jest TFP. Występują Aleksandra Domańska, Magdalena Wróbel, Monika Krzywkowska, Katarzyna Zawadzka, Katarzyna Galica, Joanna Koroniewska, Sylwia Gliwa, Anita Jancia-Prokopowicz, Radosław Pazura, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Pawlicki, Dariusz Kordek, Piotr Gąsowski i Cezary Żak. Serial emitują obecnie kanały Polsat, Polsat 1 i Polsat 2. Dotychczas serial ten mogli oglądać użytkownicy serwisu VOD Polsat Box Go.

Polsat „Mecenas Porada”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, znakomita obsada, nieoczekiwane zwroty akcji, mnóstwo emocji i niezmierzone pokłady dobrego humoru w nowym serialu na antenie kanału Polsat Seriale - „Mecenas Porada”. Co łączy świeżo upieczoną prawniczkę z baristką, masażystą i pracownikiem punktu dorabiania kluczy? Czy absolwentka studiów prawniczych ma szansę w starciu z korporacyjnymi „wyjadaczami”? Aleksandra Domańska w roli debiutującej adwokatki Katarzyny Porady, Antoni Pawlicki jako mecenas Aleksander Wyrzykowski oraz w rolach drugoplanowych: Monika Krzywkowska, Katarzyna Zawadzka, Radosław Pazura, Antoni Królikowski, Otar Saralidze i Mateusz Rusin.

Życie rozpieszcza tylko wybranych. Wie o tym Katarzyna Porada (w tej roli Aleksandra Domańska), która od lat opiekuje się niepełnosprawnym w wyniku wypadku ojcem, Grzegorzem (Radosław Pazura). Jednocześnie pracuje i pragnie spełnić swoje największe marzenie, jakim jest ukończenie aplikacji adwokackiej. Po egzaminie, kiedy prawniczy świat powinien stanąć przed nią otworem okazuje się, że żadna z renomowanych kancelarii nie chce jej zatrudnić. Zdesperowana Katarzyna podejmuje jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. Zakłada w centrum handlowym niewielki punkt, w którym klienci będą rozliczać się w nietypowy sposób - złotówka za minutę profesjonalnej porady. I w najśmielszych snach nie podejrzewa, jak niezwykłych klientów przyciągnie to do jej biura. Dzięki dewizie „niedrogo i serdecznie” Katarzyna jest zawsze blisko ludzi.

W chwilach zwątpienia wspierają i pomagają Katarzynie przyjaciele z sąsiednich punktów. Jej odwieczna przyjaciółka Zofia Krawczyk (Magdalena Wróbel) to nieco ekscentryczna, ale ogromnego serca baristka. Nieśmiały, wycofany Marcin Drawicz (Mateusz Rusin) jest rehabilitantem. Zasadniczy, nieco sztywny Adi Trusgan (Otar Saralidze), przyjechał do Polski z Gruzji a w centrum handlowym dorabia klucze. Obaj po cichu kochają się w Zofii. Mecenas Porada toczy zaś boje sądowe i emocjonalne z przystojnym prawnikiem Aleksandrem Wyrzykowskim (Antoni Pawlicki) z renomowanej kancelarii na ostatnim piętrze tej samej galerii. Katarzyna i Aleksander to przeciwności, które się przyciągają. Ona emocjonalnie zaangażowana w sprawy klientów, on z kolei zawodowo obiektywny. Czy w przerwach między sądowymi walkami na paragrafy para odnajdzie miłość?

W pozostałych rolach występują: Radosława Pazura jako ojciec Katarzyny, Grzegorz, Monika Krzywkowska jako ukochana Grzegorza, Marta, Piotr Gąsowski jako mecenas i wspólnik Aleksandra, Andrzej Starzyński, oraz Katarzyna Zawadzka jako mecenas, była przyjaciółka Aleksandra. 

Ten serial to produkcja firmy TFP Sp. z o.o. Reżyserii podjął się Bartosz Prokopowicz. Za scenariusz odpowiadają Anita Nawrocka, Radosław Figura i Paweł Trześniowski, twórcy takich seriali jak „Magda M.” czy „Szpilki na Giewoncie” (więcej tutaj).

„Mecenas Porada” - sezon 1., opisy postaci:

Katarzyna Porada (w tej roli Aleksandra Domańska) - jest zawsze blisko ludzi. Mecenas. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami a Katarzyna w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Katarzynie sukcesu, zwalnia ją. Nie mogąc znaleźć zatrudnienia zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą.
 
Grzegorz Porada (Radosław Pazura) - ojciec głównej bohaterki, muzyk, który po wypadku samochodowym, zmaga się z niepełnosprawnością.
 
Zofia Krawczyk (Magdalena Wróbel) - najlepsza przyjaciółka Katarzyny, która pomaga jej w każdej sprawie.
 
Aleksander Wyrzykowski (Antoni Pawlicki) - mecenas, doktor prawa z renomowanej kancelarii, bywalec kawiarni, w której pracuje Zofia.
 
Marcin Drawicz (Mateusz Rusin) - pracownik punktu masażu w centrum handlowym, w którym punkt ma Katarzyna.
 
Adi Tsurgan (Otar Saralidze) - Gruzin, pracuje w punkcie dorabiania kluczy i napraw szewskich.
 
Marta Solwecka (Monika Krzywkowska) - narzeczona Grzegorza Porady.
 
Andrzej Starzyński (Piotr Gąsowski) - wspólnik mecenasa Wyrzykowskiego.
 
Beata Majerska (Katarzyna Zawadzka) - prawniczka w Kancelarii Starzyński Wyrzykowski;
 
Sebastian (Antoni Królikowski) - mąż Katarzyny Porady, który zostawił ją dawno temu. Wyjechał z dnia na dzień i wszelki słuch o nim zaginął a teraz zjawia się bez zapowiedzi i wywraca jej życie do góry nogami.

„Mecenas Porada” - sezon 1., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.: „Nowe życie”
emisja: w sobotę, 16 kwietnia br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i właśnie zdała z wyróżnieniem aplikację adwokacką. Ku jej zdziwieniu, patronka postanawia ją zwolnić. Mimo motywacji i dobrych chęci nigdzie nie znajduje zatrudnienia. Katarzyna postanawia udowodnić całemu światu, w tym w szczególności swojemu ojcu (Radosław Pazura), którym się opiekuje, że marzenia się spełniają. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej, biorąc 1 złoty za 1 minutę porady. We wszystkich działaniach wspierają ją pracujący obok przyjaciele - baristka Zofia (Magdalena Wróbel), masażysta Marcin (Mateusz Rusin) i uroczy Gruzin Adi (Otar Saralidze). Zdobycie pierwszego klienta okazuje się nie być takie proste. W jej punkcie zjawia się 19-letnia zwyciężczyni konkursu piękności, oszukana przez organizatora. Katarzyna podejrzewa jednak, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. W sądzie musi się zmierzyć nie tylko z trudną sprawą, ale również z bardzo interesującym, a zarazem bezkompromisowym mecenasem Wyrzykowskim (Antoni Pawlicki). Czy ambicja, spontaniczny i wyjątkowy sposób prowadzenia dochodzeń oraz wielkie serce sprawią, że mecenas Porada odniesie sukces i zdobędzie wielu nowych klientów?

Odcinek 2.: „Dzieci bez mamy”
emisja: w sobotę, 23 kwietnia br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Do Katarzyny zgłasza się ojciec samotnie wychowujący trójkę dzieci, któremu państwo chce odebrać prawo do ich wychowywania. Katarzyna angażuje się w pomoc samotnemu, pracującemu ojcu, który tłumaczy problemy z dziećmi śmiercią żony. Pomimo wielu trudności, wygrywa sprawę. Jednak po pewnym czasie dowiaduje się, że dzieci zostawione są same sobie, a ich ojciec „poszedł w tango”. Sprawy nie da się wznowić, więc Katarzyna stara się znaleźć rozwiązanie, by naprawić swój błąd. Gościnnie w tym odcinku występują: Matusz Mosiewicz jako Jakub Kowal, Ewa Telega jako sędzia Joanna Atys i Wojciech Błach jako Jacek Makuch.

Odcinek 3.: „Pułapka kredytowa”
emisja: w sobotę, 30 kwietnia br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Katarzyna natrafia na 32-letnią zdesperowaną Martę, która robi w banku awanturę. Okazuje się, że kobiecie zmarł mąż i zostawił ją z 8-letnim synem oraz potężną górą długów. Bank pomimo wszystko domaga się, aby klientka nadal spłacała hipotekę i nie chce iść na żadne ustępstwa. Grozi nawet eksmisją. Katarzyna próbuje pomóc kobiecie, ale po drugiej stronie ma potężnego przeciwnika.

Odcinek 4.: „Zaufanie”
emisja: w sobotę, 7 maja br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Do Katarzyny zgłasza się Sylwia (Magdalena Pociecha), manikiurzystka z galerii handlowej, ze swoją mamą, Haliną (Ewa Domańska). Halina od wielu lat zajmowała się nieco nieprzystosowanym synkiem bogatej pary, Krzysiem Borowieckim, a także prowadzeniem domu. Została wyrzucona z dnia na dzień. Bez odprawy i wyjaśnienia. Próba negocjacji nie przynosi rezultatu, a inni pracownicy milczą, gdyż nie chcą się narażać na utratę pracy. Bez świadka i dowodów nie mają w sądzie szans. Gdy okazuje się, że Halina dostawała od Borowieckiej kartki z zadaniami, Katarzyna bez wahania desperacko przeszukuje ich śmieci. Znajduje dowód, jednak równie szybko go traci. Wraca do sądu z niczym, jednak rozprawa przybiera nieoczekiwany obrót. Gościnnie w tym odcinku występują: Magdalena Pociecha jako Sylwia Zawadzka, Ewa Domańska jako Halina Zawadzka, Ewa Wiśniewska jako Magdalena Koliba i Jerzy Bończak jako Jerzy Koliba.

Odcinek 5.: „Samotność”
emisja: w sobotę, 14 maja br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Katarzyna podejmuje się trudnej walki z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na rzecz Klaudii (Katarzyna Ucherska), która ma mocno zniekształconą twarz. Kobieta była ze swoim chłopakiem, Kacprem na działce, potknęła się i upadła w ognisko. Odmowa wypłaty ubezpieczenia opiera się o spożycie alkoholu. Narzeczony Klaudii porzucił ją i żadne zabiegi Katarzyny nie są w stanie przekonać go do zeznań. W dodatku, na straży syna stoi jego matka. Prawniczka ponosi porażkę w sądzie. Klaudia jest załamana. Liczyła, że Kacper (Karol Bernacki) przeciwstawi się matce i w sądzie stanie po jej stronie. Katarzyna składa apelację. Gościnnie w tym odcinku występują: Katarzyna Ucherska jako Klaudia, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka, Karol Bernacki jako Kacper i Beata Kawka jako matka Kacpra.

Odcinek 6.: „Każdy ma swoją szansę”
emisja: w sobotę, 21 maja br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

55-letni Andrzej (Jacek Kawalec) chce pozwać swojego dobrze sytuowanego syna o alimenty, bo stracił pracę i nie ma za co żyć. Patryk (Adam Gradowski) jest wściekły i rozżalony, bo jego ojciec to alkoholik, który zniszczył mu dzieciństwo. Okazuje się, że Andrzej był na wielu odwykach, ale żadnego nie ukończył. Mężczyzna żąda podwyższenia alimentów. Katarzyna idzie do Andrzeja, bo ten nie stawił się  u niej, a muszą omówić rozprawę. Andrzej jest totalnie pijany. Katarzyna próbuje mu uzmysłowić, że sam sobie nie poradzi. Gościnnie w tym odcinku występują: Joanna Koroniewska jako Alicja Starzyńska, Ewa Telega jako sędzia Joanna Atys, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka, Jacek Kawalec jako Andrzej Rawski, Katarzyna Żak jako Monika Rawska, Cezary Żak jako Jan Paczulski i Adam Gradowski jako Patryk.

Odcinek 7.: „Jeszcze będzie pięknie”
emisja: w sobotę, 28 maja br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Do Katarzyny zgłasza się 45-letni Damian Kolbus (Dariusz Toczek) bez ręki. Zanim amputowano mu ramię, pracował na budowie w Niemczech. Teraz mężczyzna nie może znaleźć pracy, a z renty nie ma szans wyżywić rodziny. Trafił do szpitala po wypadku. Nikt nie zapytał go, czy wyraża zgodę na amputację, bo podobno miał nieoperowalnego złośliwego guza w ramieniu. Katarzyna wyczuwa, że coś się nie zgadza. Mimo trudności, prawniczka nie daje za wygraną. Odkrywa, że odpowiedzialnego za operację lekarza nie było w szpitalu w czasie operacji. Gościnnie w tym odcinku występują: Dariusz Toczek jako Damian Kolbus, Marek Bogucki jako sędzia Krzysztof Balicki, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka i Jacek Borkowski jako Stanisław Drawicz.

Odcinek 8.: „Razem”
emisja: w sobotę, 4 czerwca br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

60-letnia Urszula Szwarc (Joanna Fertacz) jest właścicielką małego kiosku. Miejsce, gdzie stoi punkt Urszuli, chce wykupić właściciel sieci popularnych supermarketów. Gdy Katarzynie udaje się wynegocjować znacznie większą kwotę wykupu, kobieta nagle zmienia zdanie. Po kilku dniach do Katarzyny przychodzi rozżalona córka Urszuli, Diana (Katarzyna Mosek), i opowiada prawniczce, że jej matka, choć ma chore serce, woli harować w kiosku, zamiast zająć się własną wnuczką. Przeszkadza jej to, że czterolatka - efekt przelotnego romansu Diany - ma ciemniejszą skórę. Diana ledwo wiąże koniec z końcem. Razem mogłyby zrobić to, o czym obie kiedyś marzyły - otworzyć cukiernię. Pewnego dnia Diana musi zostawić córkę pod opieką babci w sklepie. Urszula traci przytomność. Gościnnie w tym odcinku występują: Joanna Fertacz jako Urszula Szwarc, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka, Rafał Rutkowski jako Olek Barczyk, Violetta Arlak jako Janka, Mariusz Czajka jako Stefan i Katarzyna Mosek jako Diana.

Odcinek 9.: „Związki”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w sobotę, 11 czerwca br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Do Katarzyny przychodzi Marek Krasucki (Paweł Ferens) ze swoją 30-letnią siostrą Olgą (Magdalena Kaczmarek), która chce się rozwieść z mężem z powodu niezgodności charakterów. Nie chcą jednak zdradzić żadnych szczegółów. Gdy dochodzi do rozprawy, niespodziewanie Olga chce wycofać pozew. Katarzynie coś się nie zgadza - widzi, że kobieta jest bardzo zdenerwowana, co nieudolnie próbuje ukryć. Gdy kilka dni później Katarzyna jedzie z ojcem na ostry dyżur, zauważa męża Olgi z kwiatami. Na sali leży pobita i połamana Olga. Prawniczka dociera do wyników obdukcji kobiety. W tym samym czasie Katarzyna zaczyna spotykać się z mecenasem Wyrzykowskim. Gdy trwa jedno z takich spotkań, u drzwi jej mieszkania zjawia się mąż Sebastian (Antoni Królikowski). Gościnnie w tym odcinku występują: Antoni Królikowski jako Sebastian Krasiński, Paweł Ferens jako Marek Krasucki, Magdalena Kaczmarek jako Olga Miłaszewska i Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka.

Odcinek 10.: „Nadzieja”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w sobotę, 18 czerwca br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

W galerii pojawia się Sebastian, który skruszony stara się wkupić ponownie w jej łaski. Katarzyna jednak wydaje się być nieugięta. Jej związek z Aleksem nabiera tempa, a Sebastian to już dawno zamknięty rozdział. Do Katarzyny przychodzi małżeństwo Makowskich - mąż Robert (Maciej Pesta) prosi o pomoc. Małżonkowie chcą pozwać szpital, w którym kobieta niedawno przeszła operację. Twierdzą, że w wyniku transfuzji krwi podczas zabiegu została zarażona wirusem HIV. Katarzyna wytacza więc sprawę̨ szpitalowi. Zawstydzona Makowska (Anita Jancia-Prokopowicz) wyznaje, że zdradziła męża i spędziła z kimś noc. Katarzyna podejmuje się zatem bardzo trudnego zadania udowodnienia, że przygodny partner kobiety, celowo ją zaraził. Gościnnie w tym odcinku występują: Antoni Królikowski jako Sebastian Krasiński, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka, Maciej Pesta jako Robert Makowski, Anita Jancia-Prokopowicz jako Sara Makowska, Zbigniew Lesień jako sędzia Stanisław Lorenz, Marek Bogucki jako sędzia Krzysztof Balicki, Grzegorz Gadziomski jako lekarz sądowy, Andrzej Młynarczyk jako Julian Borzym i Bartek Prokopowicz jako Cyfra.

Odcinek 11.: „Rozstania”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w sobotę, 25 czerwca br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

17-letnia Milena (Mila Jankowska) pyta Katarzynę, czy może pozbawić matkę praw rodzicielskich, żeby mogła żyć tak jak chce. Jej matce, Ewelinie (Natasza Urbańska), zaproponowano dobrą pracę w Hiszpanii, a dziewczyna nie zamierza wyjeżdżać z Polski. Ma tu chłopaka Łukasza (Jakub Gąsior) i nie chce się z nim rozstać. Ojciec chłopaka - Piotr (Piotr Czarniecki) jest bardzo konserwatywny. Nie zgadza się, aby młodzi żyli razem bez małżeństwa, Ewelina z kolei za żadne skarby nie pozwoli córce wyjść za mąż tak młodo. Łukasz pod presją zrywa z Mileną. Tymczasem Katarzyna musi również poradzić sobie z własną sprawą sądową z udziałem męża Sebastiana, który przypomniał sobie, że ją kocha. Gościnnie w tym odcinku występują: Antoni Królikowski jako Sebastian Krasiński, Monika Krzywkowska jako Marta Solwecka, Joanna Koroniewska jako Alicja Starzyńska, Natasza Urbańska jako Ewelina, Mila Jankowska jako Milena, Jakub Gąsior jako Łukasz, Piotr Czarniecki jako Piotr i Ada Fijał jako adwokat Sebastiana. 

Odcinek 12.: „Niech wszyscy będą szczęśliwi”
emisja: w sobotę, 2 lipca br. o 15:00 w kanale Polsat Seriale

Róża (Hanna Turnau) prosi o pomoc, bo jej mąż miał poważny wypadek drogowy na swoim motocyklu i jest w śpiączce. Problem polega na tym, że firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania, twierdząc, że motocykl nie był sprawny technicznie, z winy jej męża. Sam wymienił niektóre elementy. Z pomocą Adiego (Otar Saralidze) Katarzyna namierza więcej osób, które ucierpiały w wypadkach motocyklowych z powodu wadliwych amortyzatorów i przekonuje je, by złożyły pozew zbiorowy przeciwko producentowi. Nagle niektórzy z klientów zaczynają się wycofywać i przechodzą do kancelarii Aleksandra. Katarzyna jest rozczarowana, gdyż dowiaduje się, że Aleksander Wyrzykowski nie jest z nią do końca szczery zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Gościnnie w tym odcinku występują: Antoni Królikowski jako Sebastian Krasiński, Joanna Koroniewska jako Alicja Starzyńska, Hanna Turnau jako Róża, Mateusz Mosiewicz jako Jakub Kowal, Agnieszka Skrzypek „Aga Zaryan” - wokalistka jazzowa we własnej osobie, Joanna Kurowska jako Lidia Kojder i Małgorzata Lewińska jako Małgorzata.
 
Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska podczas promocji serialu „Mecenas Porada”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Domańska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Monika Krzywkowska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Monika Krzywkowska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Monika Krzywkowska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Cyfrowy Polsat
Monika Krzywkowska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski i Magdalena Wróbel w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski w serialu „Mecenas Porada”, foto: Konrad Żelazowski/Cyfrowy Polsat


„Mecenas Porada” - sezon 1., emisja w soboty (od 16 kwietnia 2022 roku) o godz. 15:00 w kanale Polsat Seriale. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat, Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...