reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-04-11 04:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP ABC W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o 2 nowe kanały dla dzieci. Abonenci zyskali dostęp do stacji TVP ABC HD i tymczasowo do „nowego ukraińskiego kanału dziecięcego” (nie podano jego nazwy). W związku z tym faktem stacje TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) zmieniły swoje pozycje na liście operatora. Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mieli już wcześniej dostęp do TVP ABC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowy ukraiński kanał dziecięcy w sieci Sat Film. W związku z nadzwyczajną sytuacją uruchomiliśmy tymczasowo ukraiński kanał dziecięcy na pozycji 401. - poinformował w wydanym komunikacie operator. Kanał dostępny jest od pakietu Standard HD. W związku z tym faktem stacje TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) zmieniły swoje pozycje na liście operatora - odpowiednio z 402. na 175. i z 401. na 402.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP ABC HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2014 roku stacji TVP ABC - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy skierowane do dzieci i ich rodziców, w tym filmy oraz seriale animowane i fabularne, czy programy edukacyjne (więcej tutaj). Abonenci sieci Sat Film mają dostęp do TVP ABC od 2014 roku (więcej tutaj). We wtorek, 5 kwietnia 2022 roku operator wprowadził do oferty TVP ABC w wersji HD - pojawiła się ona automatycznie w miejscu TVP ABC w wersji SD, bez konieczności strojenia odbiorników. Zmiana dotyczy TVP ABC w pakietach Standard HD oraz Rozrywka Lux HD.

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak News24 HD, Biznes24 HD, TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...