reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ballermann TV - nowy kanał muzyczny w Niemczech

dodano: 2022-04-12 18:21 | aktualizacja: 2022-04-12 18:43
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Ballermann TV Na ponad setkę kanałów telewizyjnych z Niemiec, nadawanych FTA przez satelitę Astra 19,2°E, niewiele można znaleźć kanałów stricte muzycznych. Dzisiaj to tylko Deluxe Music, Schlager Deluxe i Deutsches Music Fernsehen. Choć rynek kanałów muzycznych w tym kraju nie jest aż tak ubogi, bo wiele takich stacji można znaleźć w płatnych ofertach sieci kablowych, IPTV i satelitarnych (Sky Deutschland).

ballermann.tv
Ballermann TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
22 marca 2022 roku wystartował nowy kanał muzyczny Ballermann TV. Stacja jest prowadzona przez firmę Vengamedia UG i skupia się na imprezowych hitach. Co ciekawe, Ballermann TV jest przedstawiony jako darmowy kanał tematyczny Free-TV.

W ramówce nie posiada prawdziwych programów, a według informacji EPG co dwie godziny pojawia się nowy blok „Party Hits” z imprezowymi hitami takich wykonawców, jak „Timo Turbine”, „Buddy” czy „Julian Sommer” - wszystko, co ma do zaoferowania katalog Xtreme Sound.

Stacja jest dystrybuowana wyłącznie przez operatora telekomunikacyjnego Telekom w jego usłudze Magenta TV. Obecnie nie ma transmisji na żywo w Internecie ani innych opcji odbioru.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...