reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstaje darmowy kanał filmowy Film&Co

dodano: 2022-04-12 18:57
autor: RO | źródło: satcesc.com

Film&Co Hiszpański dystrybutor specjalizujący się w kinie niezależnym #ConUnPack rozszerza swoje linie biznesowe, uruchamiając kanały telewizyjne Film&Co (F&C) oraz Must See MoviES! (ES!) z wyraźnym zaangażowaniem w model AVOD, czyli oglądanie za darmo w zamian za oglądanie reklam.

Film&Co
Film&Co


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po 6 latach obecności na rynku i premierze dużej liczby niezależnych produkcji filmowych, #ConUnPack Distribución rozszerza swoją działalność, stawiając na AVOD (Advertising Video On Demand).

Film&Co to bezpłatny kanał filmowy poświęcony niezależnym hiszpańskim i międzynarodowym filmom fabularnym i dokumentalnym. Celem powstania takiego kanału jest odkrywanie nowych talentów i nowych propozycji z kinematografii ze szczególnym zaangażowaniem w gatunek dokumentalny. Film&Co można oglądać w transmisji linearnej, a także na żądanie z reklamami.

W pierwszym etapie rozwoju, Film&Co dołączył do bezpłatnych ofert hiszpańskiej platformy Tivify i niemieckiej rlaxx TV z dwiema różnymi wersjami. Pierwsza jest przeznaczona na rynek hiszpański, druga na rynek międzynarodowy. Film&Co jest obecnie dostępny w Hiszpanii, Argentynie, Chile, Kolumbii i Meksyku. Kanał posiada również własną aplikację na telewizory LG Smart TV, która pozwala na oglądanie treści na żądanie w dowolnym miejscu na świecie. W planach jest stworzenie aplikacji dla większej liczby producentów.

Źródło: satcesc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...