reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc

dodano: 2022-04-14 02:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Specjalne audycje w nietypowy sposób nawiązujące do świąt wielkanocnych, rozmowy z gośćmi i rockowa muzyka - to wszystko przygotowuje dla swoich słuchaczy redakcja Rock Radia (Agora) na zbliżającą się Wielkanoc. Pierwsze okolicznościowe programy pojawią się na antenie stacji w sobotę, 16 kwietnia 2022 roku („Chrzanić to w Rock Radiu”, „Droga przez mękę”, „Malowane niepisane”, „Zgniłe jajo”, „Wielkanoc Unplugged” i „Stop War w Rock Radiu”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wielkanocną sobotę, 16 kwietnia br. od godziny 10:00 Magdalena Rataj opowiadać będzie słuchaczom Rock Radia o wpadkach gwiazd rocka, bo w końcu wiele spraw i sytuacji umieli koncertowo zepsuć. Audycja „Chrzanić to w Rock Radiu” potrwa do godziny 15:00. Potem na antenie rozgłośni pojawi się Mariusz Stelmaszczyk, który przybliży historię rockowych płyt powstających przez długie lata - programu „Droga przez mękę” w Rock Radiu będzie można słuchać do godziny 20:00.

W Wielkanocną Niedzielę, 17 kwietnia br. w godzinach 10:00-15:00 Rock Radio zaprosi wszystkich na audycję „Malowane niepisane”. Jej gośćmi będą osoby, których dzieła znane są na całym świecie: Szymon Chwalisz i Andrzej Pągowski, a porozmawia z nimi Mariusz Stelmaszczyk. Po godzinie 15:00 przyjdzie czas na wyniki plebiscytu Rock Radia i aszdziennik.pl „Zgniłe jajo”, w którym słuchacze i czytelnicy wybierali najbardziej spektakularne wpadki ostatnich tygodni. Podsumowanie głosowania - od miejsca 10. do 1. - będzie prezentowane na antenie do godziny 20:00. Zaś po tej godzinie Rock Radio zaproponuje słuchaczom „Wielkanoc Unplugged”, przenosząc ich - jak zapowiada nadawca - na największe sceny i grając najlepsze koncertowe wykonania klasyków rocka.

Natomiast w Lany Poniedziałek, 18 kwietnia br. od godziny 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski w audycji „Stop War w Rock Radiu” przedstawiać będzie rockowe protest - songi z historii muzyki. A od godziny 15:00 gośćmi Tomasza Obertyna w Rock Radiu będą tekściarze: Andrzej Mogielnicki, Krzysztof Skiba i Krzysztof Grabowski. Jak pisało się teksty największych rockowych przebojów w czasie cenzury? Jak można było przemycić polityczne sprzeciwy i przesłania? O tym będzie można usłyszeć do godziny 20:00 tylko w Rock Radiu.

Propozycje Rock Radia na Wielkanoc 2022 roku wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook (więcej tutaj).
 
Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...