reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc

dodano: 2022-04-14 02:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Specjalne audycje w nietypowy sposób nawiązujące do świąt wielkanocnych, rozmowy z gośćmi i rockowa muzyka - to wszystko przygotowuje dla swoich słuchaczy redakcja Rock Radia (Agora) na zbliżającą się Wielkanoc. Pierwsze okolicznościowe programy pojawią się na antenie stacji w sobotę, 16 kwietnia 2022 roku („Chrzanić to w Rock Radiu”, „Droga przez mękę”, „Malowane niepisane”, „Zgniłe jajo”, „Wielkanoc Unplugged” i „Stop War w Rock Radiu”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wielkanocną sobotę, 16 kwietnia br. od godziny 10:00 Magdalena Rataj opowiadać będzie słuchaczom Rock Radia o wpadkach gwiazd rocka, bo w końcu wiele spraw i sytuacji umieli koncertowo zepsuć. Audycja „Chrzanić to w Rock Radiu” potrwa do godziny 15:00. Potem na antenie rozgłośni pojawi się Mariusz Stelmaszczyk, który przybliży historię rockowych płyt powstających przez długie lata - programu „Droga przez mękę” w Rock Radiu będzie można słuchać do godziny 20:00.

W Wielkanocną Niedzielę, 17 kwietnia br. w godzinach 10:00-15:00 Rock Radio zaprosi wszystkich na audycję „Malowane niepisane”. Jej gośćmi będą osoby, których dzieła znane są na całym świecie: Szymon Chwalisz i Andrzej Pągowski, a porozmawia z nimi Mariusz Stelmaszczyk. Po godzinie 15:00 przyjdzie czas na wyniki plebiscytu Rock Radia i aszdziennik.pl „Zgniłe jajo”, w którym słuchacze i czytelnicy wybierali najbardziej spektakularne wpadki ostatnich tygodni. Podsumowanie głosowania - od miejsca 10. do 1. - będzie prezentowane na antenie do godziny 20:00. Zaś po tej godzinie Rock Radio zaproponuje słuchaczom „Wielkanoc Unplugged”, przenosząc ich - jak zapowiada nadawca - na największe sceny i grając najlepsze koncertowe wykonania klasyków rocka.

Natomiast w Lany Poniedziałek, 18 kwietnia br. od godziny 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski w audycji „Stop War w Rock Radiu” przedstawiać będzie rockowe protest - songi z historii muzyki. A od godziny 15:00 gośćmi Tomasza Obertyna w Rock Radiu będą tekściarze: Andrzej Mogielnicki, Krzysztof Skiba i Krzysztof Grabowski. Jak pisało się teksty największych rockowych przebojów w czasie cenzury? Jak można było przemycić polityczne sprzeciwy i przesłania? O tym będzie można usłyszeć do godziny 20:00 tylko w Rock Radiu.

Propozycje Rock Radia na Wielkanoc 2022 roku wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook (więcej tutaj).
 
Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowe propozycje Rock Radia na Wielkanoc. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...