reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stars.TV zmienił logo. Gwiazdka pozostała

dodano: 2022-04-14 10:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

STARS.TV nowe logo 2022 13 kwietnia br. polski kanał muzyczny STARS.TV zmienił logo. Teraz jego głównym elementem jest napis STARS.TV, podczas gdy wcześniej była to pięcioramienna, błękitna gwiazdka. Co prawda motyw gwiazdy został w nowym projekcie zachowany, ale nie jest już wiodący - stanowi jedynie ikonkę rozdzielającą człon „STARS” od „TV”. Oprawa antenowa STARS.TV nie uległa zmianie.

STARS.TV
STARS.TV nowe logo 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Poprzednie logo miało jeden ogromny minus, którego ludzie interesujący się telewizją nie dostrzegają. Nie budowało rozpoznawalności nazwy, bo napis „STARS” był mały i dyskretny. Od dziś nazwa jest eksponowana - poinformował na forum.satkurier.pl Mariusz Wójcicki, dyrektor STARS.TV.

Dodajmy, że w pierwszym projekcie nowego logo zawierało ono zamiast gwiazdki symbol „play”. Ostatecznie nadawca zdecydował się zachować „gwiezdny” motyw, który towarzyszy mu już od niemal 10 lat. Przypomnijmy, że stacja wystartowała na polskim rynku 22 października 2012 roku.
 
Nowe logo STARS.TV już na ekranie

W ofercie STARS.TV widzowie mogą znaleźć teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową. Nadawcą stacji jest firma JBD. STARS.TV jest dostępny w formie niekodowanej (FTA) na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13°E). Można go znaleźć w ofertach platform satelitarnych CANAL+, Polsat Box, Orange TV, a także wielu sieci kablowych i IPTV.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...