reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stars.TV zmienił logo. Gwiazdka pozostała

dodano: 2022-04-14 10:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

STARS.TV nowe logo 2022 13 kwietnia br. polski kanał muzyczny STARS.TV zmienił logo. Teraz jego głównym elementem jest napis STARS.TV, podczas gdy wcześniej była to pięcioramienna, błękitna gwiazdka. Co prawda motyw gwiazdy został w nowym projekcie zachowany, ale nie jest już wiodący - stanowi jedynie ikonkę rozdzielającą człon „STARS” od „TV”. Oprawa antenowa STARS.TV nie uległa zmianie.

STARS.TV
STARS.TV nowe logo 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Poprzednie logo miało jeden ogromny minus, którego ludzie interesujący się telewizją nie dostrzegają. Nie budowało rozpoznawalności nazwy, bo napis „STARS” był mały i dyskretny. Od dziś nazwa jest eksponowana - poinformował na forum.satkurier.pl Mariusz Wójcicki, dyrektor STARS.TV.

Dodajmy, że w pierwszym projekcie nowego logo zawierało ono zamiast gwiazdki symbol „play”. Ostatecznie nadawca zdecydował się zachować „gwiezdny” motyw, który towarzyszy mu już od niemal 10 lat. Przypomnijmy, że stacja wystartowała na polskim rynku 22 października 2012 roku.
 
Nowe logo STARS.TV już na ekranie

W ofercie STARS.TV widzowie mogą znaleźć teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową. Nadawcą stacji jest firma JBD. STARS.TV jest dostępny w formie niekodowanej (FTA) na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13°E). Można go znaleźć w ofertach platform satelitarnych CANAL+, Polsat Box, Orange TV, a także wielu sieci kablowych i IPTV.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...