reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielki sukces Euronews Albania

dodano: 2022-04-14 21:01 | aktualizacja: 2022-04-15 10:57
autor: RO | źródło: politiko.al

Euronews Albania Kastrati Group, największa firma w Albanii, weszła na rynek mediów poprzez zakup 60% akcji Euronews Albania od Intermedia Group za nieujawnioną kwotę. Pozostałe 40% pozostaje w rękach biznesmena Theodhori Çami. Kastrati Group chce odnieść sukces jako lider mediów na terytoriach albańskojęzycznych.

Euronews Albania


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma znana z sukcesów inwestycyjnych w różnych dziedzinach, rozszerzyła swoje ambicje na rynek medialny, stając się właścicielem jednej z najbardziej renomowanych telewizji w Albanii.

Intermedia Group to firma medialna, która obejmuje również Euronews Albanię, Kosowo i Macedonię Północną jako pierwszą franczyzę w historii wielkiej rodziny Euronews Group w Europie.

Dzięki odważnym i niezwykłym inwestycjom w regionie, zarówno w technologię, jak i zasoby ludzkie, Euronews Albania w ciągu zaledwie 2 lat stał się awangardą rewolucji medialnej, bardzo poszukiwanej przez obywateli i inwestorów w Albanii. Kanał Euronews Albania HD został nawet odkodowany przez operatora platformy DigitAlb na satelicie Eutelsat 16A (16°E), tp. A05 (10,803 GHz, pol. H, SR 29950, FEC 2/3, DVB-S2 / 8PSK).

Nowy plan inwestycyjny zakłada utworzenie i rozwój Euronews Kosowo i Euronews Macedonia Północna.

Kastrati Group to wiodąca firma w wielu dziedzinach, choć głównie angażuje się w energetykę. Firma powstała na początku lat 90-tych i dzięki swoim oddziałom i przedstawicielstwom jest dobrze pozycjonowana we wszystkich najważniejszych regionach świata. Z roku na rok, z dekady na dekadę, Kastrati Group zwiększa inwestowanie w wielu ważnych sektorach, stając się największym inwestorem w Albanii i regionie.

Źródło: politiko.al 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...