Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj i tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj i tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Emirates FA Cup
(więcej tutaj i tutaj), Croky Cup
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters)
(więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
16 kwietnia (sobota)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1
10:55
tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: Iga Świątek - Irina-Camelia Begu, Polsat Sport Extra
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
11:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play
12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:25
piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Korona Kielce, Polsat Sport
12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: Magdalena Linette - Mihaela Buzarnescu, Polsat Sport Extra
13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3
13:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - RCD Mallorca, Eleven Sports 2
14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3
14:25
piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1
14:25
piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - FC Empoli, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
14:45
siatkówka, PlusLiga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
15:00
tenis ziemny, Puchar Billie Jean King w Radomiu, Polska - Rumunia: mecz gry podwójnej, Polsat Sport Extra
15:00
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Górnik Polkowice, Polsat Box Go
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News
16:00
piłka nożna, Emirates FA Cup, 1. półfinał: Manchester City FC - Liverpool FC, Eleven Sports 2
16:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:25
piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
16:30
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
16:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00
żużel, PGE Ekstraliga: Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski, Eleven Sports 1
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga, 1. ćwierćfinał fazy play-off: Zastal Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
18:00
Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, Polsat Box Go
18:25
piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3
18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00
gala bokserska Queensberry Promotions w Telfordzie, Polsat Sport
20:15
żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław, Eleven Sports 1
20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
20:30
Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go
20:40
piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2
20:55
piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - Villarreal CF, Eleven Sports 3
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Racing Club de Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Family
21:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00
lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold w Walnut, Polsat Sport Extra
23:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
23:20
MMA: KSW64, Polsat Sport Fight
23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
Noc z 16 na 17 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:05
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Houston Dynamo FC - Portland Timbers, Polsat Sport News
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
1:35
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Charlotte FC, Polsat Sport Extra
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30
MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport
3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
4:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17 kwietnia (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:20
MMA: KSW53, Polsat Sport Fight
9:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport
10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - FC Lorient, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport
13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: Granada CF Grenada - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: finał gry pojedynczej, Polsat Sport
15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:45 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
16:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
16:10
piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2
16:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:30
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
16:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Extra
17:00
piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. półfinał: Chelsea FC Londyn - Crystal Palace FC, Eleven Sports 1
17:00
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
17:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:55
siatkówka, SuperLega, 2. półfinał fazy play-off: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport
18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Canal+ Sport 2)
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2
20:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport
20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:55
piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC, Polsat Sport
21:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
21:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Fokus TV
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:55
piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
Noc z 17 na 18 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
4:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra
18 kwietnia (poniedziałek)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra
5:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku
5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
8:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00
tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
12:40
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport
13:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 2
14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2
14:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:45
siatkówka, PlusLiga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
14:55
piłka nożna, Croky Cup, finał: KAA Gent Gandawa - RSC Anderlecht, Eleven Sports 2
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:55
piłka nożna, Sky Bet Championship: Queens Park Rangers Londyn - Derby County FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
16:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games
16:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:55 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight
17:00
tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
17:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga, 1. ćwierćfinał fazy play-off: Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
18:00 piłka nożna, „Ligue 1 Uber Eats: Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1
18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2
18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:55
piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
19:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games
19:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2
20:10 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:55
piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1
20:55
piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:00 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Fokus TV
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
23:55
MMA: KSW52, Polsat Sport Fight
Noc z 18 na 19 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games
2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.