reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-30 - 2022-07-01

Sport w polskiej TV 16.04.2022

dodano: 2022-04-15 14:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Płock - Lech Poznań. Transmisje live z Pucharu Billie Jean King tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Arsenal FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
Komentarz:  Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Arlington: 
Errol Spence Jr. - Yordenis Ugas
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United FC - Norwich City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – CA Osasuna
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
Komentarz:  Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 4

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda 
 
CANAL+ Sport 5

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło 

20:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Sporting Gijón - Real Oviedo
Komentarz: Edward Durda, Jakub Kręcidło 
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

14:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - US Salernitana Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
For Nature Solution Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

16:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Liverpool FC

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Bologna FC

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

14:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Empoli FC
Komentarz: Dominik Guziak, Marcin Nowomiejski

16:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Bologna FC

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Villarreal CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

14:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Empoli FC
Komentarz: Dominik Guziak, Marcin Nowomiejski

16:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 1

14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig

16:15 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 1

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 1
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey:
Etap 7

14:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship 24h Le Mans:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship 24h Le Mans:
Wyścig
 
Fightklub

22:00 Boks: BOXXER, Coventry:
Gala
Komentarz: Piotr Momot, Maciej Miszkiń
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów - Korona Kielce


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Zastal Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław

20:00 Boks: Gala, Telford: 
Jason Cunningham - Terry Le Couviour

02:30 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Vicente Luque - Belal Muhammad
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Iga Świątek - Irina-Camelia Begu

13:00 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Magda Linette - Mihaela Buzarnescu

15:00 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska - Rumunia
Debel (jeśli potrzebny mecz)

23:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Walnut:
Zawody 

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution - Charlotte FC
 
Polsat Sport News

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Houston Dynamo - Portland Timbers
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Büyükçekmece Basketbol - Beşiktaş Icrypex

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahçeşehir Koleji - Gaziantep Basketbol

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes - Frutti Extra Bursaspor

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa - FC Barcelona
 
TVP Sport

12:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

19:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Stal Rzeszów - Ruch Chorzów
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Linköping

13:15 Piłka nożna kobiet: Women's FA Cup:
West Ham United - Manchester City

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - St. Pauli

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - Fortuna Dusseldorf

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle - Färjestad

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart
Komentarz: Piotr Domagała

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg

Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - Hertha BSC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Petroleos - Mamelodi

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Chicago Blackhawks

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Detroit Red Wings

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln

Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

20:00 Baseball: Major League Baseball:
Chicago White Sox - Tampa Bay Rays

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - Karlsruher SC
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Minnesota Wild

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
Komentarz: Piotr Chłystek, Grzegorz Girgiel

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Ahly - Raja

23:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Belouizdad - WAC

00:00 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Cleveland Guardians - San Francisco Giants

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Washington Capitals

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets

01:30 (so/nd) Futbol amerykański: Liga USFL:
NJ Generals - Birmingham Stallions

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - San Jose Sharks

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Arizona Coyotes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - New Jersey Devils

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...