reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Star Trek: Prodigy” w kanale Nickelodeon

dodano: 2022-04-16 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global

Nickelodeon „Star Trek: Prodigy” W poniedziałek, 18 kwietnia br. o godz. 19:20 w kanale Nickelodeon wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańskiego serialu animowanego „Star Trek: Protogwiazda” („Star Trek: Prodigy”). Widzowie poznają bohaterów nowego serialu z kultowego uniwersum „Star Treka”. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 19:20. Ponadto na instagramie Nickelodeon już teraz dostępny jest filtr AR z postaciami z serialu.

Nickelodeon „Star Trek: Prodigy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, stacja Nickelodeon przygotowała premierę dla wszystkich wielbicieli science-fiction. W poniedziałek, 18 kwietnia br. w tym kanale zadebiutuje serial animowany z uniwersum „Star Treka” - „Star Trek: Prodigy”. Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę - Drednoka. To tam widzowie poznają jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R'ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody. Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty - USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity - Gwyn. Stacja zaprasza nie tylko najmłodszych pasjonatów science-fiction, ale również wiernych fanów kultowego uniwersum w kosmiczną podróż i przed telewizory od poniedziałku do piątku o godzinie 19:20.

To nie wszystko. Na instagramie Nickelodeon już teraz dostępny jest filtr AR z postaciami z serialu. Widzowie mają okazję włączyć się do zabawy i poznać załogę statku Gwiezdnej Floty. - Do zobaczenia na Nicku - zaprasza nadawca (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Star Trek: Prodigy”, foto: Paramount Global
Bohaterowie serialu animowanego „Star Trek: Prodigy”, foto: Paramount Global


„Star Trek: Prodigy” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 18 kwietnia 2022 roku) o godz. 19:20 w kanale Nickelodeon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...