reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Comedy Central z serialem „Mini-Mocks”

dodano: 2022-04-18 08:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Comedy Central „Mini-Mocks” Kanał telewizyjny Comedy Central zaprasza do oglądania 1. sezonu polskiego serialu komediowego „Mini Mocks”, którego producentem jest Viacom International Studios/VIS (Paramount Global), a który dostępny jest na profilach stacji w serwisie YouTube i na portalu społecznościowym Facebook. Jak zapowiada nadawca, seria zabawnych mini dokumentów odkryje przed widzami kawałek życia najbardziej ekscentrycznych ludzi na świecie.

Comedy Central „Mini-Mocks”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Mini-Mocks” to autorski format Comedy Central, obejmujący serię ośmiu 3-minutowych odcinków. Jak zapowiada nadawca, serial ilustruje osobliwe zajęcia, hobby i pasje najbardziej ekscentrycznych ludzi na świecie. Każdy odcinek w autentyczny sposób przedstawia historie bohaterów - od medium wróżącego z zapachów po malarkę tworzącą jedynie w ciemności. Każde studium postaci jest na tyle zabawne i absurdalne, że widz może zadać sobie pytanie: „Czy to dzieje się na prawdę?”.

„Mini-Mocks” to oryginalny format Comedy Central, który został stworzony z myślą o platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook czy YouTube. - Zabawny i prowokujący charakter produkcji ma przyciągać uwagę widzów, zachęcać do dzielenia się materiałem ze znajomymi, a tym samym budować zaangażowanie użytkowników na platformach Comedy Central. Niekonwencjonalne podejście twórców sprawiło, że seria odniosła sukces, a surrealistyczne historie przedstawione w wiarygodnej formie dokumentu, wpisały się w poczucie humoru wielu internautów. „Mini-Mocks” stał się najpopularniejszym mini serialem Comedy Central - informuje nadawca.

Polska wersja dostępna jest na platformach Facebook i YouTube Comedy Central Polska, a premierowe odcinki publikowane są w każdy piątek (od 8 kwietnia br.) o godzinie 12:00.
 
Bohaterka serialu „Mini-Mocks”, foto: Paramount Global
Bohaterka serialu „Mini-Mocks”, foto: Paramount Global


„Mini-Mocks” - sezon 1., premiery w piątki w serwisie YouTube i na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...