reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport Extra - dostępne 3 pakiety

dodano: 2022-04-19 10:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Grupa Discovery

Eurosport Extra Eurosport Extra to nowa nazwa pakietu Eurosportu dostępnego w Playerze. Przypomnijmy, że w cenie 15 zł za 30 dni (lub 99 zł za 12 miesięcy) użytkownicy mogą wykupić dostęp do kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 (w rozdzielczości HD) oraz dodatkowych transmisji Eurosportu dostępnych tylko w Playerze, a także do oferty Player (z reklamami) obejmującej filmy i seriale oraz kanał TVN na żywo. Pakiet Eurosport Extra + Player (bez reklam) kosztuje o 10 zł więcej, czyli 25 zł za 30 dni (lub 159 zł za 12 miesięcy).

TVN Grupa Discovery
Eurosport Extra Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serwisie player.pl użytkownicy będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów Eurosportu Extra, które połączą ofertę sportową z biblioteką Playera, w tym serialami, filmami, programami rozrywkowymi i dla dzieci. W każdym z nich dodatkowe treści Eurosportu będą dostępne bez reklam.
  • Eurosport Extra + Player (z reklamami) - 15 zł za 30 dni
  • Eurosport Extra + Player (bez reklam) - 25 zł za 30 dni
  • Eurosport Extra + Player (bez reklam) + kanały TV (ponad 20 kanałów na żywo) - 40 zł za 30 dni
 

Kanały telewizyjne i platformy streamingowe w świecie sportu znakomicie się uzupełniają, a ja wierzę, że sport to coś więcej niż klasyczne relacje telewizyjne. W Eurosporcie Extra znikają ograniczenia związane z czasem ramówkowym i godzinami transmisji. Oddajemy władzę w ręce widzów, którzy sami decydują o sposobie oglądania sportu. Użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli wracać do swoich ulubionych relacji, oglądać je na wybranym przez siebie urządzeniu, korzystać z biblioteki VOD, śledzić dodatkowe streamy, a przy niektórych wydarzeniach nawet wybrać kamerę. Wszystko to jako część większego pakietu obejmującego także fantastyczne zasoby Playera. Rozwijamy nasze portfolio praw, dzięki czemu użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli skorzystać z najbardziej kompleksowej oferty w Polsce. Już 30 kwietnia rozpocznie się pierwsze wielkie wydarzenie sportowe transmitowane w całości tylko w Playerze w pakiecie Eurosport Extra, czyli Speedway Grand Prix

- podkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i członek zarządu TVN.

W Eurosporcie Extra widzowie w jednym miejscu znajdą tysiące godzin nieprzerywanych reklamami transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata, które będą mogli oglądać, kiedy chcą i gdzie chcą, korzystając z ekranu telewizora, komputera, tabletu czy smartfona. Będą mogli śledzić relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych świata, korzystać z archiwum Eurosportu, poznawać produkcje dokumentalne, takie jak: „Justyna Kowalczyk - bieg przez życie”, „Sportowe dziedzictwo”, „Powrót na tor” czy „Niezwyciężony Arsene Wenger”, a także oglądać filmy i seriale, tytuły Player Original, programy rozrywkowe, edukacyjne, lifestylowe, newsowe, motoryzacyjne i przeznaczone dla dzieci.

Tylko w Eurosporcie Extra widzowie będą mogli obejrzeć każdy wyścig Speedway Grand Prix, zawody Pucharu Świata we wspinaczce sportowej, każdy mecz podczas turniejów Roland-Garros, US Open i Australian Open, wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie na czele z Giro d’Italia, Tour de France i Vueltą, mnóstwo turniejów snookera, europejskie puchary w piłce ręcznej, sporty motorowe, sporty zimowe i igrzyska olimpijskie, informuje TVN Grupa Discovery.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...