reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Koncert wdzięczności” w TV Puls

dodano: 2022-04-20 03:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Fundacja TV Puls „Pod Dębem” „Koncert wdzięczności” W piątek, 29 kwietnia br. w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się „Koncert wdzięczności”. Wystąpią Katarzyna Bujakiewicz, Beata Kozidrak, Urszula Kasprzak, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Krzysztof Cugowski junior, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski i Tomasz Momot. „Koncert wdzięczności” ma przybliżyć ideę działalności Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która angażuje się w pomoc seniorom oraz pielęgnuje wartości międzypokoleniowe. W środę, 11 maja br. o godz. 20:00 widowisko to pokaże premierowo TV Puls („#TVPuls Seniorom”).

TV Puls Fundacja TV Puls „Pod Dębem” „Koncert wdzięczności”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Koncert wdzięczności” w TV Puls

Telewizja Puls, Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na muzyczne widowisko - pierwszy „Koncert wdzięczności”. Na scenie wystąpią artyści związani z Lublinem: Beata Kozidrak, Urszula Kasprzak, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Krzysztof Cugowski junior, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota with UMCS. Widowisko poprowadzi Katarzyna Bujakiewicz.

Koncert odbędzie się w piątek, 29 kwietnia br. w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a telewizyjna emisja odbędzie się w środę, 11 maja br. o godzinie 20:00 w TV Puls.

- Jestem dumna i szczęśliwa, że udało nam się zrealizować nasze marzenie - zagramy dla seniorów wielki koncert! Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych rodziców i dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste „Dziękuję” czy „Kocham”. Będzie dużo dobrej muzyki, zabawy i ogromna dawka emocji. A wszystko to w szczytnym celu. Chcemy pomagać jeszcze więcej!

- powiedziała Erin Dąbska, prezeska Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

- Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest „Koncert wdzięczności” Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Zespół Telewizji Puls prowadzi intensywne prace nad realizacją tego wydarzenia, dołożymy wszelkich starań, aby było ono na najwyższym poziomie. Wszystko robimy z myślą o naszych widzach i seniorach

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls, nadawcy kanałów TV Puls i Puls 2.


Bilety - cegiełki na „Koncert wdzięczności” są do nabycia w kasach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (plac Teatralny 1 w Lublinie). Patronem medialnym koncertu jest „Tele Tydzień”.
 
O Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” pomaga seniorom bez przerwy od 2013 roku. Pod stałą opieką fundacji znajduje się 15 domów pomocy, gdzie mieszka blisko 2000 podopiecznych. Wśród działań Fundacji znajdują się m.in.: wsparcie w pandemii - dostarczanie środków higieny osobistej, środków medycznych, sprzętu medycznego; dostarczanie sprzętu technologicznego i nauka seniorów jak z niego korzystać; kreowanie projektów, w których zbliża się młodsze pokolenia i seniorów budując relacje wielopokoleniowe; doposażanie pomieszczeń sanitarnych, pokoi terapii zajęciowej, sal rehabilitacyjnych, łazienek, pokoi podopiecznych seniorów; zapewnianie łóżek medycznych i rehabilitacyjnych, mebli, sprzętu rehabilitacyjnego.

Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom darczyńców. Wpłat można dokonać: na konto bankowe Santander Bank Polska: 26 1090 1043 0000 0001 3256 2329, tytuł przelewu: „Wspieram cele statutowe fundacji”, wysyłając SMS o treści „Wspieram” na numer 72165 - koszt za SMS-a to 2,00 zł (2,46 zł z VAT). - Przekazane darowizny  pieniężne, wykorzystywane są na działalność statutową Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Razem możemy więcej! - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).
 
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Beata Kozidrak, foto: Agora/Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Beata Kozidrak, foto: Agora/Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Urszula Kasprzak, foto: Beata Wielgosz/Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Urszula Kasprzak, foto: Beata Wielgosz/Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Emilia Komarnicka-Klynstra, foto: Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Emilia Komarnicka-Klynstra, foto: Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Redbad Klynstra-Komarnicki, foto: Telewizja Puls
W wydarzeniu „Koncert wdzięczności” wystąpi Redbad Klynstra-Komarnicki, foto: Telewizja Puls


„Koncert wdzięczności” - emisja w środę, 11 maja 2022 roku o godz. 20:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...