reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przez Atlantyk” - finał w TVN i ITVN

dodano: 2022-04-20 05:58 | aktualizacja: 2022-04-20 09:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Przez Atlantyk” W środę, 20 kwietnia br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Przez Atlantyk”, którego producentem jest Jake Vision. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Będzie to finał tej serii. Program oparty jest na fińskim formacie wyprodukowanym przez firmę Rabbit Formats.

TVN „Przez Atlantyk”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w finałowym odcinku? Podróż przez ocean trwa. Pasażerowie jachtu Makemo to: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Parę rzeczy poszło zupełnie nie tak jak miało pójść. Załoga płynie na Martynikę a nie na Gwadelupę. Z powodu złych wiatrów ich kurs różni się od planowanego o kilkaset kilometrów. Genaker zrywał się już kilka razy i zerwie się ponownie. Niestety uczestnicy zostali bez nowoczesnego telefonu satelitarnego. Mają utrudniony kontakt z meteorologiem. Czy sprawdzi się powiedzenie, że najtrudniejsza jest końcówka podróży? Jakie przemyślenia pojawiają się po tak długim rejsie przez ocean? Jak ta wyprawa zmieni uczestników? Czy będą chcieli razem spędzić czas na lądzie? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Program „Przez Atlantyk” oparty jest na fińskim formacie wyprodukowanym w 2017 roku przez firmę Rabbit Formats. Do tej pory projekt zrealizowano również w Danii, Belgii, Niderlandach, Szwecji i Norwegii. Polska edycja składa się z ośmiu odcinków. Producentem kreatywnym z ramienia TVN Grupa Discovery jest Marta Więch, producentem wykonawczym Jan Kępiński i Jake Vision (więcej tutaj).

„Przez Atlantyk” - sezon 1., emisja w środy o godz. 21:35 w TVN. Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...