Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze. Transmisje live z WTA 500 Stuttgart tylko w CANAL+, w tym mecz Iga Świątek - Emma Raducanu.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny
02:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk CANAL+ Sport 2
12:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 1/4 finału Ons Jabeur - Paula Badosa
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
Eurosport 1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps: Etap 5
15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 7 Fightklub
11:00 Sporty walki: ONE Championship - Reloaded: Regian Eersel - Arian Sadiković
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski Golf Channel
21:30 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean: 2. runda
Komentarz: Jacek Person Polsat Sport Premium 1
14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: Juventus FC - SL Benfica
15:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 1/4 finału
16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 1/4 finału
18:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 1/4 finału
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Projekt Warszawa - Cuprum Lubin Polsat Sport News
15:00 Formuła 3: Grand Prix Włoch: Sesja kwalifikacyjna
15:50 Formuła 2: Grand Prix Włoch: Sesja kwalifikacyjna
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt - Maccabi Fox Tel Awiw Sportklub
20:00 Siatkówka mężczyzn: 1. DOL – play-off: Calcit Volley - ACH Volley Ljubljana
Komentarz: Jakub Lipczik TVP Sport
14:30 Sporty walki: ONE Championship - Reloaded: Regian Eersel - Arian Sadiković
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
19:15 Boks: Tymex Boxing Night 21: Damian Jonak - Andrew Robinson
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera