reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 22.04.2022

dodano: 2022-04-21 15:59 | aktualizacja: 2022-04-22 13:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze. Transmisje live z WTA 500 Stuttgart tylko w CANAL+, w tym mecz Iga Świątek - Emma Raducanu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

02:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

12:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Ons Jabeur - Paula Badosa
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

14:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Anett Kontaveit - Aryna Sabalenka
Komentarz: Michał Lewandowski, Adam Molenda

17:00  Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Laura Siegemund - Ludmila Samsonova
Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

18:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Iga Świątek - Emma Raducanu

Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

13:30 Formuła 1: Grand Prix™ Emilii-Romanii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio w Imoli: Aldona Marciniak, Robert Smoczyński
 
17:45 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał
 
20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Michał Korościel, Maciej Markowski,
 

Eleven Sports 2

17:00 Formuła 1: Grand Prix™ Emilii-Romanii:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
CD Tenerife - SD Huesca
Komentarz: Michał Świerżyński, Krzysztof Rot
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
CD Tenerife - SD Huesca
Komentarz: Michał Świerżyński, Krzysztof Rot
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 7

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps:
Etap 5

15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 7

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 7
 
Fightklub

11:00 Sporty walki: ONE Championship - Reloaded:
Regian Eersel - Arian Sadiković
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski
 
Golf Channel

21:30 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Juventus FC - SL Benfica

18:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Atletico Madryt - FC Salzburg
 
Polsat Sport

12:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

14:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów

 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Cuprum Lubin
 
Polsat Sport News

15:00 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna

15:50 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Real Madryt - Maccabi Fox Tel Awiw
 
Sportklub

20:00 Siatkówka mężczyzn: 1. DOL – play-off: 
Calcit Volley - ACH Volley Ljubljana
Komentarz: Jakub Lipczik
   
TVP Sport

14:30 Sporty walki: ONE Championship - Reloaded:
Regian Eersel - Arian Sadiković
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

19:15 Boks: Tymex Boxing Night 21: 
Damian Jonak - Andrew Robinson
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

04:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 278: 
Velasquez - Carmouche
 
Viaplay

15:00 Boks: Gala, Londyn:
Ceremonia ważenia

18:30 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Färjestad - Rögl

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Dusseldorf - Dynamo Drezno
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - FC Ingolstadt 04

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Kristianstad

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Jena - Bayern Monachium

20:00 Baseball: Major League Baseball:
Cubs - Pirates

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05

Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Bristol Bears - Gloucester Rugby

21:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Francja

23:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis - Setif

00:00 (pt/so) Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Raja - Ahly

01:00 (pt/so) Baseball: Major League Baseball:
Yankees - Guardians

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Seattle Kraken

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...