reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kryminalne zagadki w Los Angeles w maju w AXN

dodano: 2022-04-21 16:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Kryminalne zagadki w słonecznym Los Angeles w maju br. w kanale AXN. Rządowa agencja NCIS: Los Angeles w walce z przestępstwami przeciwko marynarce wojennej w różnych zakątkach świata, młody chirurg ze spektrum autyzmu ratujący życie pacjentów w szpitalu w San Antonio, człowiek pająk w obronie europejskich miast przed nowym wrogiem oraz film Guya Ritchiego z Bradem Pittem i Benicio Del Torro w rolach głównych. W maju br. telewizja AXN pokaże seriale „Agenci NCIS: Los Angeles” (sezon 13.) i „The Good Doctor” (sezon 5.) oraz filmy „Spider-Man: Daleko od domu” i „Przekręt”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2022 roku w ofercie kanału AXN:

W filmie „Spider-Man: Daleko od domu” Peter Parker (w tej roli Tom Holland) powraca jako Spider-Man. Super bohater z sąsiedztwa wyrusza ze szkołą na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia obowiązków Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu (Samuel L. Jackson) odkryć sekret tajemniczych ataków w europejskich miastach. Film „Spider-Man: Daleko od domu” wyemitowany zostanie we wtorek, 3 maja br. o godzinie 20:00 w kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Przekręt” złodziej Frank (Benicio Del Toro) dostaje zadanie dostarczenia olbrzymiego diamentu Aviemu (Dennis Farina), który jest jednym z szefów nowojorskiej mafii. Po drodze mężczyzna zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów. Avi wpada w szał na wieść o kłopotach Franka i jedzie do stolicy Anglii. Na miejscu wynajmuje Tony'ego (Vinnie Jones) z nadzieją, że uda mu się odnaleźć Franky'ego i drogocenny klejnot. Film „Przekręt” wyemitowany zostanie w sobotę, 7 maja br. o godzinie 20:00 w stacji AXN (więcej tutaj).

W serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W nowych odcinkach piątego sezonu serialu zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi i zawirowaniami w życiu prywatnym bohaterów. Nowe odcinki piątego sezonu serialu „The Good Doctor” będą emitowane od środy, 11 maja br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:05 w kanale AXN (więcej tutaj i tutaj).

Serial „Agenci NCIS: Los Angeles” opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service (NCIS) w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Agenci specjalni G. Callen (Chris O’Donnel) i Sam Hanna (James Todd Smith III „LL Cool J”) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (Renée Felice Smith). W trzynastym sezonie jednostka nadal będzie starała się złapać rosyjską terrorystkę Katyę (Eve Barlow). Premiera trzynastego sezonu serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” odbędzie się w czwartek, 19 maja br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 22:00 w stacji AXN (więcej tutaj).
 
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Antenna Group
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...