reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6 nowych kanałów w HD w ofercie sieci Toya

dodano: 2022-04-22 00:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Toya Oferta sieci Toya z Łodzi powiększy się o nowe stacje telewizyjne. Do poniedziałku, 23 maja br. w ofercie operatora mają znaleźć się takie kanały jak TV Trwam HD, TVP ABC HD, TeenNick HD, News24 HD, Epic Drama HD i Polsat Viasat Nature HD. Dodajmy, że abonenci sieci Toya mają obecnie dostęp do stacji TV Trwam i TVP ABC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Trwam w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2003 roku. Jej nadawcą jest Fundacja Lux Veritatis. To stacja wyspecjalizowana, o charakterze edukacyjno-poradniczym i religijnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy publicystyczne, dokumenty, reportaże, programy informacyjne oraz transmisje nabożeństw i uroczystości religijnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczęła TV Trwam HD, wersja stacji w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP ABC HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2014 roku stacji TVP ABC - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy skierowane do dzieci i ich rodziców, w tym filmy oraz seriale animowane i fabularne, czy programy edukacyjne (więcej tutaj). Dodajmy, że stacja TVP ABC w standardowej rozdzielczości jest dostępna dla abonentów sieci Toya od 2014 roku (więcej tutaj).

TeenNick HD to kanał z portfolio grupy Paramount Global. Stacja swoją ofertę kieruje do młodzieży w wieku 13-19 lat. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy i seriale dla młodzieży. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2021 roku (więcej tutaj).

News24 HD to wspólny projekt firmy Astro i funduszu ASI Tech Tier Investment (Tier Investment). Stacja bazuje na projekcie kanału Next 24/7 HD, który nigdy nie rozpoczął nadawania. W ramówce News24 HD widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne, prezentujące informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie. Kanał oficjalne nadawanie rozpoczął we wtorek, 1 marca br. (więcej tutaj).

Epic Drama HD to kanał z portfolio Viasat World. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce 2017 roku. Epic Drama to kanał serialowy. W ofercie stacji widzowie znajdą produkcje kostiumowe o tematykach wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej. Dodajmy, iż marka Epic zadebiutowała w Polsce w 2016 roku, gdy w ramach powstającego w wyniku współpracy grup Viasat World i Cyfrowy Polsat (obecnie Grupa Polsat Plus) kanału Polsat Viasat History ruszyło pasmo Viasat Epic (więcej tutaj).

Kanał Polsat Viasat Nature HD to wspólny projekt Viasat World i Grupy Polsat Plus. Stacja w standardowej rozdzielczości pojawiła się na polskim rynku w 2010 roku, wtedy pod marką Viasat Nature. W 2013 roku stacja zmieniła nazwę na Polsat Viasat Nature w związku z nawiązaniem współpracy nadawcy z Grupą Polsat Plus. W 2018 roku uruchomiono Polsat Viasat Nature HD, wersję kanału w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą programy dokumentalne o przyrodzie i podróżach (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Toya zyskali dostęp do takich kanałów jak m.in. RedTOP TV HD, Mixtape HD i TVP Kobieta HD (więcej tutaj),


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...