reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6 nowych kanałów w HD w ofercie sieci Toya

dodano: 2022-04-22 00:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Toya Oferta sieci Toya z Łodzi powiększy się o nowe stacje telewizyjne. Do poniedziałku, 23 maja br. w ofercie operatora mają znaleźć się takie kanały jak TV Trwam HD, TVP ABC HD, TeenNick HD, News24 HD, Epic Drama HD i Polsat Viasat Nature HD. Dodajmy, że abonenci sieci Toya mają obecnie dostęp do stacji TV Trwam i TVP ABC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Trwam w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2003 roku. Jej nadawcą jest Fundacja Lux Veritatis. To stacja wyspecjalizowana, o charakterze edukacyjno-poradniczym i religijnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy publicystyczne, dokumenty, reportaże, programy informacyjne oraz transmisje nabożeństw i uroczystości religijnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczęła TV Trwam HD, wersja stacji w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP ABC HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2014 roku stacji TVP ABC - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy skierowane do dzieci i ich rodziców, w tym filmy oraz seriale animowane i fabularne, czy programy edukacyjne (więcej tutaj). Dodajmy, że stacja TVP ABC w standardowej rozdzielczości jest dostępna dla abonentów sieci Toya od 2014 roku (więcej tutaj).

TeenNick HD to kanał z portfolio grupy Paramount Global. Stacja swoją ofertę kieruje do młodzieży w wieku 13-19 lat. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy i seriale dla młodzieży. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2021 roku (więcej tutaj).

News24 HD to wspólny projekt firmy Astro i funduszu ASI Tech Tier Investment (Tier Investment). Stacja bazuje na projekcie kanału Next 24/7 HD, który nigdy nie rozpoczął nadawania. W ramówce News24 HD widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne, prezentujące informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie. Kanał oficjalne nadawanie rozpoczął we wtorek, 1 marca br. (więcej tutaj).

Epic Drama HD to kanał z portfolio Viasat World. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce 2017 roku. Epic Drama to kanał serialowy. W ofercie stacji widzowie znajdą produkcje kostiumowe o tematykach wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej. Dodajmy, iż marka Epic zadebiutowała w Polsce w 2016 roku, gdy w ramach powstającego w wyniku współpracy grup Viasat World i Cyfrowy Polsat (obecnie Grupa Polsat Plus) kanału Polsat Viasat History ruszyło pasmo Viasat Epic (więcej tutaj).

Kanał Polsat Viasat Nature HD to wspólny projekt Viasat World i Grupy Polsat Plus. Stacja w standardowej rozdzielczości pojawiła się na polskim rynku w 2010 roku, wtedy pod marką Viasat Nature. W 2013 roku stacja zmieniła nazwę na Polsat Viasat Nature w związku z nawiązaniem współpracy nadawcy z Grupą Polsat Plus. W 2018 roku uruchomiono Polsat Viasat Nature HD, wersję kanału w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą programy dokumentalne o przyrodzie i podróżach (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Toya zyskali dostęp do takich kanałów jak m.in. RedTOP TV HD, Mixtape HD i TVP Kobieta HD (więcej tutaj),


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...