reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Regionalna z koncesją KRRiT na kolejne 10 lat

dodano: 2022-04-21 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Regionalna We wtorek, 5 kwietnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce TV-Regionalna z siedzibą w Żarach koncesji na kolejny okres udzielonej na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą TV Regionalna. Stacja będzie miała charakter wyspecjalizowany: informacyjno-publicystyczny. Dostęp do kanału mają obecnie abonenci sieci Vectra na obszarze Żar, Szprotawy, Nowogrodu Bobrzańskiego oraz Gubina.

TV Regionalna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniu 30 stycznia 2013 roku Monika Ewa Rabe-Prokopczyk zamieszkała w Żarach, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Rabe-Prokopczyk Monika Regionalna TV, otrzymała koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą TV Regionalna w sieciach telekomunikacyjnych operatora Vectra na obszarze Żar, Szprotawy, Nowogrodu Bobrzańskiego oraz Gubina. Stacja rozpoczęła nadawanie 3 kwietnia 2013 roku. Decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 20 grudnia 2013 roku wyrażono zgodę na przeniesienie uprawnień wynikających z koncesji na spółkę TV-Regionalna z siedzibą w Żarach.

Pismem z dnia 8 listopada 2021 roku spółka TV-Regionalna wystąpiła o udzielenie koncesji na kolejny okres. 5 kwietnia 2022 roku decyzja została wydana na podstawie uchwały Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 17 marca 2022 roku. Dla zapewnienia nieprzerwanego prawa do rozpowszechniania programu po wygaśnięciu aktualnej koncesji termin obowiązywania nowej koncesji ustalono od dnia 30 stycznia 2023 roku do dnia 29 stycznia 2033 roku. Program będzie rozpowszechniany nie mniej niż 1 godzinę na dobę trzy dni w tygodniu i miał charakter wyspecjalizowany: informacyjno-publicystyczny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...