reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „The Voice Kids” 5 w kanałach TVP

dodano: 2022-04-23 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 23 kwietnia br. o godz. 20:00 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 14. odcinek 5. sezonu polskiego programu „The Voice Kids”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał. W jury zasiądą Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron”. Program poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon, Tomasz Kammel, Oliwier Szot i Antoni Scardina. O wygraną zawalczą Julia Bieniek, Ida Wargskog, Antonia Zakrzewska, Maja Cembrzyńska, Mateusz Krzykała, Alicja Górzyńska, Laura Bączkiewicz, Piotr Pączkowski i Maks Kanonow.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na finał programu „The Voice Kids”. Finaliści pokonali ponad 3000 dzieci, aby zaprezentować swój muzyczny kunszt podczas ostatniego odcinka piątej edycji „The Voice Kids”.

Julia Bieniek, Mateusz Krzykała i Maks Kanonow reprezentować będą drużynę Cleo. W drużynie Tomsona i Barona bezkonkurencyjne okazały się Ida Wargskog, Antonia Zakrzewska i Maja Cembrzyńska. Finalistami z zespołu Dawida Kwiatkowskiego są Alicja Górzyńska, Laura Bączkiewicz i Piotr Pączkowski.

Finał piątej serii „The Voice Kids” został podzielony na dwie części. W pierwszej na scenie swój wokalny talent zaprezentuje dziewiątka finalistów. Po występach swoich drużyn Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiej, ostatecznej części finału. O tym, kto zwycięży program, zdecydują widzowie biorący w głosowaniu SMS-owym. Zwycięzca otrzyma statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych.

W trakcie finału wystąpią uczestnicy poprzednich edycji oraz goście. Na scenie zaśpiewają m.in.: Justyna Steczkowska w duecie ze zwycięzcą trzeciej edycji Marcinem Maciejczakiem, Maryla Rodowicz z Cleo, zwyciężczynie drugiej i czwartej edycji „The Voice Kids” - Anna Dąbrowska „AniKa Dąbrowska” i Sara Egwu-James. Widzowie usłyszą również 7-letnią Amelię Anisovych, która poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie, śpiewając utwór „Mam tę moc”, gdy przez sześć dni ukrywała się przed rosyjskimi bombardowaniami w kijowskim schronie. W roli prowadzących widzowie zobaczą Idę Nowakowską-Herndon, Tomasza Kammela, Oliwiera Szota oraz Antoniego Scardinę (więcej tutaj).

„The Voice Kids” - sezon 5., finaliści:

- drużyna Cleo:

Julia Bieniek - ma 13 lat, obecnie jest w ostatniej klasie szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat zaczęła się kształcić wokalnie w Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Kiedy późnym wieczorem rodzina „ma już dość jej wysokich tonów”, zawsze ma wiernego słuchacza w postaci ukochanego kota Tymka.

Max Kononow - ma 13 lat, śpiewa wszędzie - na ulicy, pod prysznicem, w szkole. Muzyka jest całym jego światem. Od lat bierze udział w konkursach wokalnych. Przerwy między śpiewaniem wypełnia zajęciami sportowymi. Uwielbia grę w squasha oraz pływanie i hip-hop. Lubi opiekować się zwierzętami. Zawsze znajdzie czas dla swojej ukochanej świnki morskiej Misi. Swoją przyszłość pragnie związać z muzyką i sceną.

Mateusz Krzykała - śpiewa non-stop, także podczas treningów koszykówki lub grając w szachy. Próbuje swoich sił w grze na pianinie. Kocha kulturę japońską. W wolnym czasie z pasją animuje stworzone przez siebie rysunki. Ceni sobie przyjaźnie, jest dobrym i otwartym na innych ludzi 13-latkiem.

- drużyna Dawida Kwiatkowskiego:

Alicja Górzyńska - niezwykle pogodna i radosna 14-latka, która bardzo lubi nawiązywać nowe znajomości. Muzyka to cały jej świat i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość. Śpiewa od czterech lat. Uczęszcza do szkoły muzycznej, w której uczy się gry na fortepianie, a od roku samodzielnie próbuje gry na gitarze elektrycznej. Jej drugą pasją są żagle. Zdobyła już patent sternika motorowodnego oraz żeglarza jachtowego i jak sama mówi „na tym nie koniec”.

Laura Bączkiewicz - ma 10 lat, a przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie kontynuuje naukę w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Od najmłodszych lat zachwyca swoim talentem wokalnym, zdobywając nagrody w konkursach i na festiwalach muzycznych. Laura jest także aktorką dubbingową, użycza swojego głosu wielu postaciom animowanym i filmowym. To dziewczynka pełna energii, kochająca przyrodę i zwierzęta. W domu ma dwa psy, dwa koty i królika. W przyszłości chciałaby zostać wokalistką lub aktorką.

Piotr Pączkowski - jest energicznym i ambitnym 13-latkiem. Mówi, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki, która jest jego największą pasją. Swoje zdolności wokalne objawił już w przedszkolu. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kontynuuje naukę w Zespole Szkół Muzycznych II Stopnia w Legnicy. Marzy, aby w przyszłości utrzymywać się ze swojej pasji. Lubi aktywnie spędzać czas.

- drużyna Tomsona i Barona: 

Ida Wargskog - 12-latka, która komponuje muzykę od czwartego roku życia. Oprócz śpiewu i muzyki uwielbia wymyślać historie i opowieści, dlatego napisała dwie książki. Tworzy też własne gry planszowe. Idę pasjonuje kosmos, przeczytała wszystkie książki dla młodzieży o tej tematyce i wciąż szuka nowych źródeł informacji. Biegle mówi po szwedzku. Nie wyobraża sobie wakacji bez chodzenia się po skalistym wybrzeżu zachodniej Szwecji.

Antonia Zakrzewska - ma 12 lat. Najpierw zaczęła śpiewać, a dopiero potem mówić. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w przedszkolu, od występów w jasełkach, a potem w szkole muzycznej. Oprócz śpiewu bardzo lubi czytać kryminały, oglądać filmy, zwłaszcza musicale oraz spotykać się z przyjaciółmi. Marzy o studiach wokalnych. W przyszłości chciałaby polecieć do Los Angeles. Tam nakręcono jeden z jej ulubionych filmów „Burleska”, w którym zagrała największa idolka Antoniny Zakrzewskiej - Christina Aguilera.

Maja Cembrzyńska - ma 13 lat i już bardzo dobrze wie, czego w życiu chce. Karierę wokalną rozpoczęła w wieku 5 lat, wygrywając „Konkurs Piosenki Przedszkolaka”. Od kilku lat kształci się wokalnie i gra na pianinie. Poza śpiewem Maja lubi uczyć się języków obcych: angielskiego i francuskiego. Interesuje się modą, czyta książki, gotuje. Chętnie poznaje nowych ludzi i kocha podróże.
 
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Joanna Klepko „Cleo” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Joanna Klepko „Cleo” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP


„The Voice Kids” - sezon 5., emisja w soboty o godz. 20:00 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...