reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-30 - 2022-07-01

Sport w polskiej TV 24.04.2022

dodano: 2022-04-22 18:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Chelsea FC - West Ham United. Transmisja live z Formuły 1 tylko w Eleven Sports. Finał turnieju WTA 500 w Stuttgarcie: Iga Świątek - Aryna Sabalenka w CANAL+ Premium.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

13:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Finał
Iga Świątek ​​​​​​​- Aryna Sabalenka
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
FC Barcelona - Rayo Vallecano

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Southampton FC
Komentarz: Adrian Olek, Kamil Kosowski 

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Everton FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
FC Barcelona - Rayo Vallecano

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - FC Lorient
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - West Ham United

Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Paweł Grabowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

13:40 Żużel: eWinner 1. liga: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Arged Malesa Ostrów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów - Apator Toruń

Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka 

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - AC Milan

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC - Cagliari Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia

Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - FC Lorient
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak 

18:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Royale Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

11:35 Kolarstwo szosowe kobiet: Liege-Bastogne-Liege:
Wyścig 

13:15 Kolarstwo szosowe: Liege-Bastogne-Liege:
Wyścig 

17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9

01:00 (nd/pn) Lotnictwo: Plane Swap, Arizona:
Zawody 

03:00 (nd/pn) Lotnictwo: Plane Swap, Arizona:
Zawody 
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Imola:
Wyścig

13:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9
 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Tarragona:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 2

14:20 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Monza:
Wyścig 2

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Lincoln:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Ross County - Celtic FC

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - FC Utrecht


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - GKS Katowice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Krispol Września - Legia Warszawa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

08:45 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

10:15 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

14:00 Tenis: ATP World Tour, Belgrad:
Finał

16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
Finał

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Orlando City SC - New York Red Bulls
 
Polsat Sport News

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
 
Sportklub

11:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
 
TVP Sport

10:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
Komentarz: Szymon Borczuch, Joanna Tokarska

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec

Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

15:00 Wyścigi konne: Służewiec 2022:
Otwarcie sezonu
Komentarz: Jarosław Idzi 

16:15 Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska - Szwajcaria
Komentarz: Maciej Iwański, Karolina Polacek 

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Vittsjö

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
SS Lazio - Juventus FC

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Örebro

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Umeå IK

13:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Irlandia

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
Finał


13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Erzgebirge Aue - Hansa Rostock

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - Hannover 96

14:30 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle - Färjestad

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe - Pyramids FC

15:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum - FC Augsburg

Komentarz: Dawid Król, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Exeter Chiefs

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - VfB Stuttgart

Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Orlando Pirates - Simba SC

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Detroit Red Wings

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Carolina Hurricanes

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Everton FC - Arsenal FC

20:00 Baseball: Major League Baseball:
Twins - White Sox

21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - Tampa Bay Bandits

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Ahly Tripoli - Al Ittihad

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
RS Berkane - Al Masry

01:00 (nd/pn) Baseball: Major League Baseball:
Phillies - Brewers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Boston Bruins

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Colorado Avalanche

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Minnesota Wild

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - St. Louis Blues

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...