reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolumbia Brytyjska w maju w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-04-22 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W maju br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej” (sezon 1.), a w ramach pasma „Strefa dla wędkarzy” takie produkcje jak „Taaaki karp!”, „Lodowi wikingowie” i „Rzeczne potwory”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Strefa dla wędkarzy”:
emisja: w soboty
W maju br., tak jak w kwietniu br., w każdą sobotę wieczorem (od 7 maja br.) kanał Polsat Viasat Explore zaprasza na nowe przygody wędkarzy, którzy na całym świecie poszukują największych, najrzadszych i najstraszniejszych podwodnych stworzeń. Jak zapowiada nadawca, to okazja, aby nadrobić zaległości w odcinkach „Lodowych wikingów” i „Rzecznych potworów” - i zobaczyć najnowsze przygody bohaterów programu „Taaaki karp!” (więcej tutaj).

„Drwale z Kolumbii Brytyjskiej” 1 („Mud Mountain Haulers” 1)
emisja: od poniedziałku, 30 maja br. o 21:00

Akcja programu rozgrywa się w wysokich górach Kolumbii Brytyjskiej, gdzie wielkie pnie drzew i wysokie zarobki skłaniają ludzi do podejmowania ogromnego ryzyka. Nikt nie jest gotów taplać się w błocie jak bracia Craig i Brent LeBeau. Obaj są drwalami w trzecim pokoleniu, choć bardzo różnią się stylem i dotąd działali oddzielnie. Teraz fatalna pogoda i trudna sytuacja ekonomiczna zmusiły braci do zakopania topora wojennego i podjęcia wspólnej pracy w najbardziej stromych i błotnistych górach świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...