reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antik włącza 11 ukraińskich kanałów na Słowacji

dodano: 2022-04-24 11:04
autor: RO | źródło: touchit.sk

Antik Telecom - sekcja Dianie na Ukrajinie 11 najchętniej oglądanych kanałów z Ukrainy jest już dostępnych bezpłatnie na urządzeniach słowackiego operatora Antik Telecom. Do dyspozycji użytkowników są bieżące wiadomości o rosyjskiej agresji w języku słowackim. Jakie kanały znalazły się w ofercie?

Antik Telecom
Antik Telecom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do oferty Antik TV dodano 11 ukraińskich kanałów TV i jedną stację radiową. W czasach rosyjskiej napaści na Ukrainę wiele z nich nadaje głównie informacje, ale dostępny jest również kanał dziecięcy. Dostęp do oferty mają wszyscy klienci IPTV, Internetu i telewizji satelitarnej Antik Telecom, konkretniej posiadacze urządzeń Antik Mini3 i Antik Nano3.

Sekcja treści specjalnych „Dianie na Ukrajine“ (Wydarzenia na Ukrainie) jest oferowana bez dodatkowych opłat od razu po rejestracji. Oprócz telewizji na żywo, w dyspozycji widza są aktualne wiadomości wideo i tekstowe z Ukrainy w języku słowackim.

Telewizja na żywo obejmuje kanały: UA TV, Nickelodeon Ukraine Pluto TV, Kanał 5, Ukraina 24 International (wersja angielska), Inter, 1+1 International, Ukraina 24, TV5, Rada, Current Time, Espreso TV oraz UA Radio.
 

Już w momencie wybuchu wojny w Ukrainie szukaliśmy sposobów wykorzystania naszego know-how, aby ułatwić sytuację wszystkim uciekającym z domu. W pierwszych dniach umieściliśmy automatyczne wypożyczalnie powerbanków na przejściach granicznych i węzłach komunikacyjnych. Ponieważ wielu uchodźców wybrało Słowację jako swój tymczasowy dom, staramy się umilić im ten pobyt za pomocą programów telewizyjnych, które znają z Ukrainy. Jednocześnie anglojęzyczne wersje kanałów oraz informacje w języku słowackim, które udostępniła bezpłatnie Ringier Slovakia Media, również dają Słowakom obraz trudnej sytuacji naszych sąsiadów. Chcemy kontynuować dodawanie większej ilości treści

- wyjaśnia szef usług telewizyjnych Antik Telecom, Vlastimil Lakatoš.


 

Źródło: touchit.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...