reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-28 - 2022-11-29

Sport w polskiej TV 25.04.2022

dodano: 2022-04-24 14:18 | aktualizacja: 2022-04-24 23:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy: Wisła Kraków - Wisła Płock. Transmisje live z Tauron Ligi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport

19:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Wisła Płock

Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Leeds United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

19:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

17:45 Zużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almeria - Sporting Gijon
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Juventus FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SC Braga - FC Porto
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Boavista FC - Sporting CP
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Juventus FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 10

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 10
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA:
Finał

 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Polski Cukier Avia Świdnik - MKS Będzin
 
Polsat Sport Extra

19:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
WKS Śląsk Wrocław - Zastal Enea BC Zielona Góra


 
Sportklub

18:00 Siatkówka mężczyzn: 1. DOL: 
ACH Volley Ljubljana - Calcit Volley

 
Viaplay

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Linköping

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Brommapojkarna

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Rosengård

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Eskilstuna

00:30 (pn/wt) Baseball: Major League Baseball:
Phillies - Rockies

02:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers

03:30 (pn/wt) Baseball: Major League Baseball:
Diamondbacks - Dodgers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...