reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bajkowa Majówka w Romance TV

dodano: 2022-04-08 10:29
autor: Jan Borejko | źródło: Romance TV

Trzyizbowe Mieszkanie Romance TV logo serce 360px Tegoroczna Majówka będzie czarująca - stacja Romance TV od 1 do 3 maja zaprasza widzów do magicznego świata, gdzie pokaże współczesne oraz pięknie i kolorowo zaaranżowane adaptacje znanych baśni - 1001 nocy, o Kopciuszku oraz Pięknej i Bestii. Hitem będzie telewizyjna premiera filmu „Talar szczęścia”, nowej interpretacji opowieści „O złotym talarze” braci Grimm.

Romance TV
Talar Szczescia Romance TV 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki Romance TV widzowie będą mieli okazję przenieść się do innych, wspaniałych czasów, przepięknych i malowniczych krain i razem ze swymi ulubionymi bohaterami przeżywać wielkie emocje: od miłości i namiętności po zdradę i nienawiść. Podczas tegorocznej Majówki stacja zabierze widzów do zaczarowanego świata baśni, wielkich uczuć i co najważniejsze, pozytywnych zakończeń.

Weekend majowy rozpocznie premiera „Talara szczęścia” w niedzielę, 1 maja o godz. 20.00. Bohaterka filmu, Katja musi ocalić przed zburzeniem stary pawilon, o którym mówi się, że ma magiczną moc w sprawach miłości. Przez liczne trudności prowadzi ją jej pieniążek szczęścia.

Majówkowe wieczory wypełnią także inne, nowoczesne adaptacje najpiękniejszych baśni świata, m.in. „Pięknej i bestii”, której akcja dzieje się we Francji w XVIII wieku. Niewinna Bella o dobrym sercu, pragnie ocalić zadłużonego ojca, wiec proponuje bezdusznemu Leonowi Dalville, że zostanie jego służką. Gdy jego przebiegła kuzynka Helene namawia go na zakład, zaczyna się gra o serce Belli.

Widzów urzekną także „Baśnie 1001 nocy”, w których młoda księżniczka Szeherezada wędruje po świecie w poszukiwaniu zaginionego męża. Pewnego dnia przybywa do pałacu okrutnego władcy, Aladyna, który skazuje ją na śmierć. Szeherezada zaczyna snuć magiczną opowieść o szewcu i księżniczce, którzy się w sobie zakochali.

Inną wspaniałą opowieścią jest współczesna interpretacja baśni o Kopciuszku.
Film „Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie” dzieje się w tym wspaniałym mieście w latach 50. XX wieku. Aurora, utalentowana pianistka, wychowuje się pod opieką zapracowanego ojca, który po śmierci żony zatrudnił Irenę, antypatyczną i złośliwą pomoc domową, z którą później się ożenił. Kiedy umiera ojciec Aurory, Irene nie chce wypłacić znienawidzonej pasierbicy spadku. Aurora musi zrezygnować ze szkoły muzycznej i pracować jako pomoc kuchenna. Jest poza tym narażona na ciągłe szykany ze strony przyrodnich sióstr. Czy uda jej się odmienić swoje życie?

Wszystkie filmy będą emitowane od 1 do 3 maja, od godz. 20:00:
 
Talar szczęścia, premiera: niedziela, 1 maja o godz. 20:00
Piękna i bestia, część 1, emisja: niedziela, 1 maja o godz. 21:55
Piękna i bestia, część 2, emisja: poniedziałek, 2 maja o godz. 00:00
Baśnie 1001 nocy, część 1, emisja: poniedziałek, 2 maja o godz. 20:00
Baśnie 1001 nocy, część 2, emisja: poniedziałek, 2 maja o godz. 22:00
Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, część 1, emisja: wtorek, 3 maja o godz. 20:00
Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, część 2, emisja: wtorek, 3 maja o godz. 22:05


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...