reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urszula Piasecka prezesem Kino Świat

dodano: 2022-04-26 13:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Kino świat canalplus company logo white 360px Od 1 maja br. Urszula Piasecka obejmie stanowisko prezesa zarządu należącej do CANAL+ Polska spółki Kino Świat. Zastąpi na tym stanowisku Frederica Berardi, który od listopada 2019 łączył funkcję prezesa zarządu Kino Świat i wiceprezesa zarządu oraz dyrektora finansowego CANAL+ Polska.

CANAL+ Polska
Urszula Piasecka canalplus Kino Świat canal 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urszula Piasecka przechodzi do Kino Świat z CANAL+ Polska, gdzie od maja 2021 roku zajmowała stanowisko doradcy zarządu ds. monetyzacji treści.

- Kino Świat to wiodący dystrybutor filmów w Polsce oraz sprawdzony i zaufany partner o ugruntowanej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku filmowym. Potwierdzają to ostatnie dwa lata, kiedy zespół Kino Świat pomimo licznych ograniczeń i restrykcji spowodowanych przez pandemię z powodzeniem wprowadzał na krajowe ekrany filmy spotykające się z ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz skutecznie odpowiadał na nowe wyzwania, rozwijając m.in. obszar dystrybucji VOD.

- To ogromna odpowiedzialność i zaszczyt zaopiekować się firmą pięknie rozwijaną przez 20 lat przez Tomka Karczewskiego i Marcina Piaseckiego. Cieszę się, że przejmuję rolę prezesa zarządu od Frederica Berardi, który przeprowadził firmę przez pierwszy najtrudniejszy etap integracji z CANAL+ i dziękuję za zaufanie.

- mówi Urszula Piasecka.


Urszula Piasecka od 18 lat zajmuje się zakupami programowymi i sprzedażą licencji filmowych w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Przez 9 lat zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Obrotu Licencjami w Monolith Films. Wcześniej była szefem programowym Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz kierowała zakupami programowymi i koordynacją międzynarodowych koprodukcji w Telewizji Polskiej S.A. Pierwsze doświadczenia w zakresie międzynarodowej promocji i sprzedaży polskich produkcji filmowych zdobywała w Studio Filmowym Zebra.  Jest współautorem programu Studiów Podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego „Zarządzanie w mediach“ oraz wykładowcą. Ukończyła program Strategies for Leadership w The Institute for Management Development (IMD).

Frederic Berardi przez najbliższe kilka miesięcy będzie nadal zajmował stanowisko wiceprezesa i dyrektora finansowego CANAL+ Polska. 
Skład i zakres odpowiedzialności pozostałych członków zarządu Kino Świat nie ulega zmianie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...