reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rosja. Stan umysłu” od Radia Tok FM

dodano: 2022-04-27 00:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Tok FM „Rosja. Stan umysłu” Co się stało z rosyjską duszą? Czy ona kiedykolwiek istniała, czy tylko chcieliśmy w nią wierzyć? Magdalena Rigamonti w podcaście pod tytułem „Rosja. Stan umysłu” zapyta o to tych, którzy Rosję znają chyba najlepiej - Krystynę Kurczab-Redlich, Barbarę Włodarczyk, Witolda Szabłowskiego, Pawła Reszkę i Wacława Radziwinowicza. Premiera 1 z 5 rozmów nastąpiła w poniedziałek, 25 kwietnia br. na stronie internetowej tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej Tok FM (Agora). Nowa seria dostępna będzie wyłącznie dla subskrybentów Tok FM Premium.

Radio Tok FM „Rosja. Stan umysłu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Podcast Tok FM „Rosja. Stan umysłu” to odpowiedź na to, co zdominowało serwisy informacyjne, działania polityczne i naszą świadomość - czyli rosyjską agresję wobec Ukrainy. To próba zrozumienia, skąd się wzięło zło, które codziennie obserwujemy i o którym słuchamy

- wyjaśnia Magdalena Birecka, szefowa tokfm.pl.


Seria „Rosja. Stan umysłu” składać się będzie z 5 odcinków.
W pierwszym z nich Magdalena Rigamonti porozmawia z Krystyną Kurczab-Redlich, autorką książek, dziennikarką i wieloletnią korespondentką w Rosji. Pozostałymi gośćmi będą: Paweł Reszka - były korespondent „Rzeczpospolitej” w Moskwie, obecnie szef „Działu krajowego” w „Polityce”, Barbara Włodarczyk - reporterka, wieloletnia korespondentka w Moskwie, Wacław Radziwinowicz - dziennikarz i reportażysta, w latach 2007-2015 korespondent „Gazety Wyborczej” w Rosji, oraz Witold Szabłowski - reportażysta od 2006 roku związany z „Gazetą Wyborczą” i „Dużym Formatem”, autor książek.

Odcinki podcastu pojawiać się będą na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki. Premiera pierwszej rozmowy nastąpiła w poniedziałek, 25 kwietnia br., a ostatniej nastąpi w poniedziałek, 9 maja br. Nowej serii będą mogli słuchać wyłącznie subskrybenci Tok FM Premium.

Program ma związek z wciąż trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę (więcej tutaj i tutaj).

„Rosja. Stan umysłu” - premiery w poniedziałki i czwartki na stronie internetowej tokfm.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...