reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tomek i przyjaciele” i „Taffy” w maju w Boomerangu

dodano: 2022-04-27 05:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang W maju br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Taffy” (sezony 1. i 2.) i „Tomek i przyjaciele” oraz film „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. kanał Boomerang zaprasza na premierę serialu „Tomek i przyjaciele”. Znana starszym widzom produkcja zadebiutuje w nowej wersji, dzięki której najmłodsi widzowie również odkryją lokomotywę Tomka i jego przyjaciół, takich jak Nia z Kenii czy Percy z wyspy Sodor. Główny bohater razem z nimi wyrusza na wycieczki po całym świecie i poznaje kultury innych kontynentów. Boomerang wyemituje także premierowe odcinki drugiego sezonu animacji „Taffy”, a także dodatkowy maraton z pierwszą serią tej kreskówki o sprytnym szopie podszywającym się pod kota i próbującym go złapać psie.

Maj 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Taffy” 2
emisja: codziennie (od 23 maja br.) o 17:00

Premiera maratonu odcinków z pierwszego sezonu odbędzie się w sobotę, 7 maja br. o godzinie 10:00 - emisja maratonu odbywać się będzie w soboty i niedziele o godzinie 10:00. Premiera drugiego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 23 maja br. o godzinie 17:00. Pani Majętna mieszka w wielkiej willi. Ma pupila i uwielbia go ponad życie: to doberman Bentley. Pewnego dnia bogatą rezydencję widzi Chudy - chytry szop, który szuka nowego domu. Dom Pani Majętnej sprawia wrażenie miejsca, w którym będzie mógł żyć jak pączek w maśle. Ma przed sobą jedno zadanie, musi bowiem przekonać bogatą właścicielkę willi, że jest kotem. Wtedy staje się Taffym, a Bentley traci pozycję ulubieńca. Doberman wie, że Chudy jest szopem i podszywa się pod kota. Ich rywalizacja generuje liczne nieporozumienia, ponieważ każdy z pupili chce być faworytem pani domu. W premierowych odcinkach bohaterowie przeniosą swoje swawole do innych części świata. Pojawią się w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie czekać będzie na nich dom w śnieżnych zaspach. Spróbują wydostać się z labiryntu, Bentley będzie powstrzymywał Taffy’ego przed zjedzeniem kawioru, a szop wyruszy na poszukiwania zgubionej muszki (więcej tutaj).

„Tomek i przyjaciele”
emisja: codziennie (od 30 maja br.) o 15:00

Premiera filmu „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru” odbędzie się w sobotę, 28 maja br. o godzinie 8:00. Premiera serialu „Tomek i przyjaciele” odbędzie się w poniedziałek, 30 maja br. o godzinie 15:00. Tomek to mała lokomotywa. Pozytywnie nastawiony bohater zaraża optymizmem - wie, że świat to niezwykle ciekawe miejsce i podczas podróży można poznać nowych przyjaciół. Na samej wyspie Sodor, gdzie mieszka, ma koleżanki z Japonii czy Kenii. Jego najlepszy przyjaciel to Percy, który również stacjonuje na Sodorze. Małe lokomotywy ścigają się, pomagają w dowożeniu wagonów w odpowiednie miejsce i świetnie się przy tym bawią. Emisję serialu poprzedzi pierwszy długometrażowy film z serii nowej wersji opowieści o lokomotywach: „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru”. Bohaterowie wezmą udział w tytułowych wyścigach. Tomek wystartuje w drużynie z Kaną. Czy ich praca zespołowa wystarczy, by wygrać zawody? Z kolei w premierowych odcinkach postaci będą transportować niezwykle ważną żarówkę i części rakiety (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...