reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjska wersja polskiej serii w maju w CI Polsat

dodano: 2022-04-26 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W maju br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kobiety, które niosły śmierć” (sezon 9.), „Szokujące morderstwa: Kalifornia” (sezon 2.), „Opowiem ci o zbrodni UK” i „Chippendales: mroczne sekrety”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. widzowie kanału Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poznają brytyjska odsłonę „Opowiem ci o zbrodni” - przedstawieniem prawdziwych spraw zajmą się tamtejsi pisarze kryminalni. Przed widzami także wstrząsający program demaskujący popkulturowy fenomen - „Chippendales: mroczne sekrety”. Poznają też kolejne odcinki programów „Kobiety, które niosły śmierć” (sezon 9.) i „Szokujące morderstwa: Kalifornia” (sezon 2.).

Maj 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kobiety, które niosły śmierć” 9 („Deadly Women” 9)
emisja: od wtorku do piątku o 20:00

Co sprawia, że ​​kobiety mordują? Czy można to przewidzieć już w dzieciństwie? A może to chciwość, zazdrość lub po prostu chęć zemsty uwalniają w nich najgorsze instynkty? Program „Kobiety, które niosły śmierć” bada psychikę prawdziwych morderczyń, aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Była profilerka Federal Bureau of Investigation (FBI), Candice DeLong, opowiada o tym, co sprawia, że ​​matki, córki, a nawet babcie stają się zabójczyniami. Jak zapowiada nadawca, dzięki inscenizacjom, kryminalistycznym dowodom i wywiadom ze świadkami i rodziną, widz zdobywa wszechstronną wiedzę na temat każdego z omawianych w programie przestępstw (więcej tutaj).

„Szokujące morderstwa: Kalifornia” 2 („Real Murders of Orange County” 2)
emisja: we wtorki (od 10 maja br.) o 22:00

Serial ujawnia mroczną stronę życia w skąpanej słońcem południowej Kalifornii, prezentując niektóre z najbardziej szokujących przypadków zbrodni, do jakich doszło w tej zamieszkałej przez pięknych i bogatych, malowniczej okolicy. Począwszy od historii błędnej tożsamości aż po niebezpieczne dążenie do stworzenia wizerunku wzorowej rodziny - każdy z odcinków to niezwykła opowieść o tym, jak sukces i przywileje mogą sprowadzić na manowce (więcej tutaj).

„Opowiem ci o zbrodni UK” („Once Upon A True Crime”)
emisja: w środy (od 18 maja br.) o 22:00

Czterech brytyjskich pisarzy kryminalnych zostaje detektywami w nowej serii zainspirowanej polską produkcją „Opowiem ci o zbrodni”. Program „Opowiem ci o zbrodni UK” z udziałem Denise Miny, Petera Jamesa, Marka Billinghama i Douglasa Skeltona bada prawdziwe morderstwa. W każdym odcinku pisarze odtwarzają kroki zabójców i ofiar, przeprowadzając widzów przez każdy zwrot akcji w historii. - Dzięki bezprecedensowemu dostępowi do ekspertów, świadków i dziennikarzy, którzy omawiali każdą sprawę, historie przedstawiane są z dbałością o najmniejszy szczegół i pojawiają się nowe, niesprawdzone dotąd teorie, które próbują rozwiać wciąż towarzyszące sprawom wątpliwości - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Chippendales: mroczne sekrety” („Secrets of Chippendales Murders”)
emisja: we wtorki (od 31 maja br.) o 21:00

W latach 80. ubiegłego wieku kluby chippendales gromadziły setki kobiet pożerających wzrokiem umięśnione, lśniące od oliwki ciała tancerzy. Branża szybko zarobiła miliony i stała się popkulturowym fenomenem. Jednak za kulisami kryła drugie, niepokojące oblicze z morderstwem, próbą podpalenia i samobójstwem w tle. Czterogodzinny dokument bada początki klubów chippendales, ekscesy do jakich w nich dochodziło i szokującą przemoc, która doprowadziła do ich upadku. Twórcy programu przeprowadzili rozmowy z występującymi w klubach mężczyznami, a także ich prawnikami.
 
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...