Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
CANAL+ Sport
18:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
20:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Grizzlies - Memphis Timberwolves
CANAL+ Sport 2
11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. rundy
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. rundy
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
15:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. rundy
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Paris Saint-Germain
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Sport 3
18:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
20:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
CANAL+ Sport 5
18:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Cadiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
Eleven Sports 1
17:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
20:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski
Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak
Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Queens Park Rangers - Sheffield United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 4
21:00
Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
UD Las Palmas - Malaga CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Krzysztof Rot
Eurosport 1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału
15:15 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1/2 finału
Eurosport 2
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 3
Golf Channel
21:30 Golf: PGA Tour, Vallarta:
2. runda
Polsat Sport Premium 1
17:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
ACCS - Sporting CP
20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
SL Benfica - FC Barcelona
Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
MKS Będzin - Polski Cukier Avia Świdnik
Polsat Sport Extra
11:00 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/4 finału
14:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału
16:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału
21:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału
Polsat Sport News
19:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału
TVP Sport
17:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
MKS Funfloor Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz
20:00 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B:
Polska - Serbia
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
Viaplay
18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Hammarby
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - Karlsruher SC
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - Fortuna Düsseldorf
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen - FC Schalke 04
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Kamil Kania
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Werder Brema - Holstein Kiel
20:30 Piłka nożna: Budnesliga:
1. FC Union Berlin - Greuther Fürth
Komentarz: Rafał Kędzior, Marcin Borzęcki
20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints - Harlequins
01:00 (pt/so) Baseball: Major League Baseball:
Rays - Twins
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Florida Panthers
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Detroit Red Wings
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Washington Capitals
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Tampa Bay Lightning
02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Colorado Avalanche
02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Vegas Golden Knights
02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Calgary Flames
02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Anaheim Ducks
03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
04:00 (pt/so) Baseball: Major League Baseball:
Dodgers - Tigers
04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - San Jose Sharks
04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Nashville Predators
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.