reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ICTV Ukraine w 42 krajach Europy

dodano: 2022-04-28 19:35
autor: RO | źródło: detector.media

ICTV Międzynarodowy, ukraiński kanał telewizyjny ICTV Ukraine od marca 2022 roku rozszerzył nadawanie do 42 krajów europejskich, podało centrum prasowe grupy medialnej StarLightMedia, będącej nadawcą.

https://telekritika.ua/tk-static/2020/03/ictv-mezhdunar-kanal-logo-slm.jpg
ICTV Ukraine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie dzięki partnerowi technologicznemu Amagi, kanał nadaje w usłudze przesyłania strumieniowego Rakuten TV z zasięgiem w 42 krajach Europy. ICTV Ukraine jest również dostępny dla użytkowników Magticom i Silknet w Gruzji, Zattoow Szwajcarii, Niemczech i Austrii, Tibo w Albanii, Silistra TV w Bułgarii.

Od początku rozpoczęcia rosyjskiej inwazji na Ukrainę na pełną skalę, ICTV Ukraine koncentruje się na wspólnym serwisie informacyjnym „Jenyni nowyny #UArazom”. W projekt zaangażowali się dziennikarze mediów publicznych i komercyjnych, lokalnych i ogólnokrajowych, aby wspólnie zapewniać aktualne informacje z przebiegu wydarzeń w Ukrainie, przeciwdziałać dezinformacji i przekazywać ważne komunikaty dla ludności cywilnej.

ICTV Ukraine jest kanałem niekodowanym (FTA) dostępnym z satelity Astra 4A (4,8°E) na częstotliwości 12,130V (DVB-S) i Amos 3  (4°W) na częstotliwości 11,175H (DVB-S).

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...