reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Doda i Dawid Kwiatkowski na majówce z RMF FM

dodano: 2022-04-29 04:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group/satkurier.pl

RMF FM Tegoroczna majówka w RMF FM (Bauer Media Group) upłynie pod znakiem nietypowych quizów, warsztatów radiowych dla gwiazd (Dorota Rabczewska „Doda”, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Gabriela Nowak-Skyrpan „Bryska”, Igor Walaszek „Igo”, Wiktor Dyduła, Dawid Kwiatkowski i Mateusz Ziółko) i przygotowań do „Eurowizji” (Krystian Ochman, emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Rozrywka). Do wygrania będą też bilety na krakowski koncert Backstreet Boys („DNA World Tour”). Pojawi się także kryminalny wieczór specjalny z ekipą „Scen zbrodni” - Danielem Dykiem i Kamilem Barnowskim.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 1 maja br. przez cały dzień słuchacze RMF FM będą mogli wziąć udział w quizach i interaktywnych konkursach - zarówno tych poważanych, wiedzowych, jak i bardziej absurdalnych, z pytaniami zadawanymi z dużym przymrużeniem oka. Do wygrania będą rowery, płyty, krajalnica do arbuza czy kalendarz wędkarski. W niedzielę wieczorem słuchacze zostaną zabrani w nostalgiczną podróż do przełomu lat 90. i 2000., kiedy na antenach radiowych i w dyskotekach królował zespół Backstreet Boys. Słuchacze, którzy zbiorą swoich przyjaciół z liceum i jako ekipa zgłoszą się do konkursu, będą mieli okazję wygrać bilety na koncert legendarnego boysbandu. Zespół odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej „DNA World Tour” i wystąpi w Krakowie pod koniec października br.

W poniedziałek, 2 maja br. RMF FM zaprosi na warsztaty radiowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które będą uczyć się rzemiosła dziennikarza i prezentera radiowego. Będą wśród nich Dorota Rabczewska „Doda”, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Gabriela Nowak-Skyrpan „Bryska”, Igor Walaszek „Igo”, Wiktor Dyduła, Dawid Kwiatkowski i Mateusz Ziółko. Część z gości zakończy swój dyżur akustycznym wykonaniem jednego ze swoich przebojów.

We wtorek, 3 maja br. w RMF FM to odliczanie do startu tegorocznego festiwalu „Eurowizji”, który rozpocznie się dokładnie tydzień później we włoskim Turynie (emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Rozrywka). Jak zapowiada nadawca, na antenie pojawi się nasz tegoroczny reprezentant Krystian Ochman, ale nie zabraknie też gwiazd walczących o zwycięstwo Polski w poprzednich latach, wspomnień o największych skandalach, archiwalnych materiałów i oczywiście eurowizyjnych przebojów, które doskonale zna cała Europa (więcej tutaj).

Majówkę w RMF FM zakończy kryminalny wieczór specjalny z ekipą „Scen zbrodni” - Danielem Dykiem i Kamilem Barnowskim.
 
Dorota Rabczewska „Doda” w RMF FM będzie uczyć się rzemiosła dziennikarza i prezentera radiowego, foto: Bauer Media Group
Dorota Rabczewska „Doda” w RMF FM będzie uczyć się rzemiosła dziennikarza i prezentera radiowego, foto: Bauer Media Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...