reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowa majówka z CBS Europa

dodano: 2022-04-29 09:58 | aktualizacja: 2022-04-29 19:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa Kanał CBS Europa w ramach pasma „Majówka z CBS Europa” pokaże widzom taki serial jak „Powrót do Edenu” i takie filmy jak „Zatańcz ze mną”, „Skrzydełko czy nóżka”, „Zawieszeni na drzewie”, „Duma i uprzedzenie”, „Świadek”, „Kolacja dla palantów”, „Truman Show”, „Ostrza chwały”, „Wpadka”, „Cena odwagi”, „Facet pełen uroku”, „Buntownik z wyboru”, „Żandarm się żeni”, „Wielkie wakacje”, „Dzika lokatorka”, „Dama w vanie”, „Grease”, „Zmowa pierwszych żon”, „Wredne dziewczyny 2”, „Kraina Jane Austen”, „Mewa”, „Wielka włóczęga”, „Kapuśniaczek”, „Córka mojego szefa”, „Kate i Leopold”, „Old School: Niezaliczona”, „Sztuka zrywania”, „Dziewczyna z ekstraklasy” i „Ta ostatnia noc”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Majówka z CBS Europa” upłynie przede wszystkim pod znakiem nietuzinkowych, rozbawiających do łez i zaskakujących komedii. Na antenie w niedzielę, 1 maja br. (w Święto Pracy) w poniedziałek, 2 maja br. (Dzień Flagi) i we wtorek, 3 maja br. (Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski) pojawi się między innymi komediodramat „Truman Show”, czyli historia mężczyzny, którego życie to reality show nadawane bez jego wiedzy 24 godziny na dobę. Premierowo zostaną wyemitowane komedie: „Ostrza chwały”, czyli zwariowana historia dwóch rywalizujących ze sobą łyżwiarzy figurowych, oraz „Oldschool: Niezaliczona” - obraz o trójce przyjaciół i ich niespodziewanym powrocie do studenckich lat. W pierwszy majowy weekend widzowie będą również mieli okazję obejrzeć kultowy mini serial „Powrót do Edenu” - opowieść o dziedziczce fortuny Stephanie i jej zemście na byłym mężu i przyjaciółce, którzy ją zdradzili (więcej tutaj).

„Majówka z CBS Europa” w CBS Europa:

„Majówka z CBS Europa”:
emisja: w maju br.
W ramach pasma „Majówka z CBS Europa” kanał CBS Europa pokaże takie produkcje filmowe jak „Zatańcz ze mną” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 6:00) (więcej tutaj), „Skrzydełko czy nóżka” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 8:30) (więcej tutaj), „Zawieszeni na drzewie” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 10:30) (więcej tutaj), „Duma i uprzedzenie” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 12:20) (więcej tutaj), „Świadek” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 14:45) (więcej tutaj), „Kolacja dla palantów” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 16:50) (więcej tutaj), „Truman Show” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 19:00) (więcej tutaj), „Ostrza chwały” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Wpadka” (emisja w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 22:50) (więcej tutaj), „Cena odwagi” (emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 1 na 2 maja br. o godzinie 1:25) (więcej tutaj), „Facet pełen uroku” (emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 1 na 2 maja br. o godzinie 3:30) (więcej tutaj), „Buntownik z wyboru” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 6:00) (więcej tutaj), „Żandarm się żeni” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 8:25) (więcej tutaj), „Wielkie wakacje” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 10:10) (więcej tutaj), „Dzika lokatorka” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 11:55) (więcej tutaj), „Dama w vanie” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 13:55) (więcej tutaj), „Powrót do Edenu” (odcinki 1., 2. i 3. - emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 15:55, odcinki 4., 5. i 6. - emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 16:10) (więcej tutaj), „Grease” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 18:55) (więcej tutaj), „Zmowa pierwszych żon” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Wredne dziewczyny 2” (emisja w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 23:00) (więcej tutaj), „Kraina Jane Austen” (emisja w nocy z poniedziałku na wtorek, z 2 na 3 maja br. o 0:55) (więcej tutaj), „Mewa” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 6:00) (więcej tutaj), „Wielka włóczęga” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 7:55), „Kapuśniaczek” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 10:20) (więcej tutaj), „Córka mojego szefa” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 12:20) (więcej tutaj), „Kate i Leopold” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 13:55) (więcej tutaj), „Old School: Niezaliczona” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Sztuka zrywania” (emisja we wtorek, 3 maja br. o godzinie 22:50) (więcej tutaj), „Dziewczyna z ekstraklasy” (emisja w nocy z wtorku na środę, z 3 na 4 maja br. o godzinie 0:55) (więcej tutaj) i „Ta ostatnia noc” (emisja w nocy z wtorku na środę, z 3 na 4 maja br. o godzinie 2:55) (więcej tutaj).

„Kolacja dla palantów” („Dinner for Schmucks”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2010 rok, reżyseria: Jay Roach
Obsada: Paul Rudd, Steve Carell, Stéphanie Szostak, Jemaine Clement, Lucy Punch, Zach Galifianakis, Bruce Greenwood, Ron Livingston, Andrea Savage, David Walliams, Lucy Davenport, P. J. Byrne, Octavia Spencer, Jeff Dunham i Chris O'Dowd
emisja: w niedzielę, 1 maja br. o 16:50

Złośliwy żart przełożonych czy realna szansa na awans? Paul Rudd i Steve Carell w amerykańskim remake’u francuskiej komedii. Tim Conrad może dostać awans, jednak zanim to nastąpi, musi wziąć udział w kolacji u swojego szefa. Nie jest to zwykłe przyjęcie, bowiem każdy z zaproszonych kandydatów ma przyprowadzić ekscentryka obdarzonego jakimś niezwykłym talentem. Największy dziwak wygrywa, a jego „promotor” trafia do kadry kierowniczej. Julie, narzeczona Tima, jest oburzona tym pomysłem. Lecz zupełny przypadek sprawia, że następnego dnia Tim potrąca na ulicy pracownika skarbówki Barry’ego Specka, który z dumą prezentuje mu swoje hobby - kopie dzieł znanych mistrzów z myszami w roli głównej. Tim nagle czuje, że jego szansa na awans rośnie.

„Truman Show” („The Truman Show”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1998 rok, reżyseria: Peter Weir, obsada: Jim Carrey, Laura Linney, Ed Harris, Noah Emmerich, Natascha McElhone, Holland Taylor, Brian Delate, Paul Giamatti, Peter Krause, Harry Shearer i Joel McKinnon Miller
emisja: w niedzielę, 1 maja br. o 19:00

Jim Carrey i poruszająca krytyka współczesnych mediów. Truman Burbank jak co rano wychodzi do pracy. Mieszka wraz z uroczą żoną Meryl w małym nadmorskim miasteczku. Pracuje jako agent ubezpieczeniowy i całe jego życie to właściwie rutyna. Tego dnia droga do pracy zostaje zakłócona dziwnym incydentem. Truman jest przekonany, że spotkany przez niego mężczyzna to nieżyjący ojciec. Niebawem kolejne oznaki każą Burbankowi zastanowić się nad otaczającą rzeczywistością. Mężczyzna ma niepokojące wrażenie, że bierze udział w jakimś eksperymencie.

„Ostrza chwały” („Blades of Glory”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2007 rok, reżyseria: Josh Gordon i Will Speck, obsada: Will Ferrell, Jon Heder, Will Arnett, Amy Poehler, Jenna Fischer, Craig T. Nelson, Romany Malco, Nick Swardson, Scott Hamilton, Andy Richter, Greg Lindsay, Rob Corddry, Nick Jameson, Tom Virtue, Ben Wilson, William Daniels i Zachary Ferren
emisja: w niedzielę, 1 maja br. o 21:00

Dwóch rywali na lodowisku zostaje zmuszonych do połączenia sił. Chazz Michael Michaels i Jimmy McElroy od lat rywalizują w męskim łyżwiarstwie figurowym. Weteran Chazz i chłopięcy Jimmy nie przepadają też za sobą poza lodowiskiem. Gdy drobna sprzeczka na podium przeradza się w bójkę, obaj panowie dostają dożywotni zakaz występów solowych. Upokorzeni łyżwiarze wpadają jednak na szatański pomysł - wyścig po złoto jako pierwsza para męska.

„Wpadka” („Knocked Up”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2007 rok, reżyseria: Judd Apatow, obsada: Seth Rogen, Katherine Heigl, Paul Rudd, Leslie Mann, Jason Segel, Jay Baruchel, Jonah Hill, Martin Starr, Charlyne Yi, Iris Apatow, Maude Apatow, Joanna Kerns, Harold Ramis, Alan Tudyk i Kristen Wiig
emisja: w niedzielę, 1 maja br. o 22:50

Przypadkowa noc, przypadkowa ciąża i przypadkowa para. Alison to młoda pracownica stacji telewizyjnej. Mieszka w Los Angeles, ma kochającą starszą siostrę i właśnie dostała awans. Ben żyje jak wieczny student - mieszka z grupą kumpli, z którymi planuje założyć stronę z biustami gwiazd kina, i nieustająco pali trawę. Alison i Ben wpadają na siebie w klubie i lądują w łóżku. Parę tygodni później dziewczyna orientuje się, że jest w ciąży. Mimo że różni ich wszystko, Alison i Ben dla dobra dziecka postanawiają być razem.

„Powrót to Edenu” („Return to Eden”)
produkcja: Australia, 1983 rok, reżyseria: Karen Arthur, obsada: Rebecca Gilling, James Smillie, Peter Gwynne, James Reyne, Wendy Hughes, Bill Kerr, Patricia Kennedy, Olivia Hamnett, Chris Haywood, John Lee, Jayson Duncan i Nicole Pyner
emisja: w poniedziałek, 2 maja br. o 15:55 i we wtorek, 3 maja br. o 16:10

Stephanie Harper, dziedziczka jednej z największych australijskich fortun, po raz trzeci wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest przystojny Greg Marsden. Ciepła, niezbyt atrakcyjna oraz niepewna siebie kobieta bezgranicznie ufa nowemu mężowi. Para postanawia spędzić miesiąc miodowy w posiadłości rodziny Harperów - Edenie. Dołącza do nich najlepsza przyjaciółka Stephanie, Jilly Stewart. Dla bohaterki to szczęśliwy czas z ludźmi, których kocha. Jednak Greg i Jilly nie są wobec niej szczerzy. Podczas wyprawy łowieckiej na krokodyle Marsden namawia kobiety na wycieczkę na mokradła i oglądanie zachodu słońca. Gdy Stephanie dostrzega ogromnego krokodyla zbliżającego się do łódki, Greg wpycha ją do wody i obserwuje jak zwierzę atakuje jego żonę. Okaleczoną i niepamiętającą kim jest kobietę znajduje mieszkający na odludziu staruszek, który ratuje jej życie. Dzięki pomocy chirurga plastycznego, doktora Marshalla, bohaterka jako Tara Welles wraca do Sydney, by zemścić się na ludziach, którzy ją zdradzili.

„Grease” („Grease”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1978 rok, reżyseria: Randal Kleiser, obsada: John Travolta, Olivia Newton-John, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Kelly Ward, Stockard Channing, Didi Conn, Jamie Donnelly i Dinah Manoff
emisja: w poniedziałek, 2 maja br. o 18:55

Wakacyjna miłość i szkolne rozterki. Oraz duet Olivia Newton-John i John Travolta w musicalowym klasyku. Wakacyjna miłość połączyła Sandy i Danny’ego. Młodzi obawiają się, że czas szkoły będzie jednocześnie czasem rozstania, gdyż mieszkają daleko od siebie. Zrządzeniem losu Sandy nie wraca do Australii, lecz zostaje w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trafia do liceum Rydell High, gdzie uczęszcza także Danny. Jednak ich uczucie zostanie wystawione na wiele prób. Dwa zwalczające się gangi i Danny na czele jednego z nich to gwarancja poważnych kłopotów.

„Zmowa pierwszych żon” („The First Wives Club”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1996 rok, reżyseria: Hugh Wilson, obsada: Goldie Hawn, Bette Midler, Diane Keaton, Maggie Smith, Sarah Jessica Parker, Dan Hedaya, Stockard Channing, Victor Garber, Stephen Collins, Elizabeth Berkley, Marcia Gay Harden, Bronson Pinchot, Jennifer Dundas, Eileen Heckart i Philip Bosco
emisja: w poniedziałek, 2 maja br. o 21:00

Trzy porzucone przez mężów koleżanki - Diane Keaton, Bette Midler i Goldie Hawn - pragną zemsty. Na pogrzebie Cynthii, która popełniła samobójstwo dzień po ślubie swojego byłego męża, spotykają się jej przyjaciółki z college’u. Drogi kobiet rozeszły się, każda poukładała sobie życie. Teraz stoją na rozdrożu, gdy okazuje się, że ich mężowie zostawili je dla młodszych kobiet. Annie czuje się głęboko zraniona zdradą Aarona z jej terapeutką. Brenda nie może znieść trzpiotowatej kochanki Mortona, a starzejąca się aktorka Elise z przerażeniem odkrywa, że ma zagrać matkę nowej towarzyszki Victora. Ponownie zjednoczone kobiety postanawiają założyć Klub Pierwszych Żon i zemścić się na niewiernych małżonkach.

„Wredne dziewczyny 2” („Mean Girls 2”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2011 rok, reżyseria: Melanie Mayron, obsada: Meaghan Martin, Donn Lamkin, Linden Ashby, Diego Boneta, Dan Coleman, Claire Holt, Patrick Johnson, Colin Dennard, Maiara Walsh, Nicole Gale Anderson, Bethany Anne Lind, Jennifer Stone, Tim Meadows, Mike Pniewski i Lil Bit
emisja: w poniedziałek, 2 maja br. o 23:00

Niełatwy licealny czas może być jeszcze trudniejszy, gdy trafiasz na wredne dziewczyny. Jo Mitchell przenosi się do nowej szkoły, gdzie szybko trafia na typowe podziały. Gwiazdami są tutaj trzy niezbyt inteligentne, ale „trzymające władzę” dziewczyny, zwane złośliwie plastikami. Zrobią wszystko, aby nie utracić swojej pozycji w szkole i każdą nową uczennicę przyjmują raczej niechętnie. Jo stara się trzymać od nich z daleka, lecz znajomość z outsiderką Abby zwraca uwagę „elity”. Od tego momentu wszystko stanie na głowie.

„Old School: Niezaliczona” („Old School”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2003 rok, reżyseria: Todd Phillips, obsada: Luke Wilson, Will Ferrell, Vince Vaughn, Jeremy Piven, Ellen Pompeo, Juliette Lewis, Leah Remini, Allen Haff, Perrey Reeves, Craig Kilborn, Patrick Fischler, Sara Tanaka, Simon Helberg, Seann William Scott, Elisha Cuthbert, Patrick J. Adams i Rob Corddry
emisja: we wtorek, 3 maja br. o 21:00

Trzech kumpli postanawia przypomnieć sobie czasy młodości i niechcący znów ląduje w college’u. Kiedy Mitch rozstaje się z dziewczyną, jego przyjaciele postanawiają przywołać najlepsze wspomnienia z czasów studenckich. Nowo wynajęty dom Mitcha ma stać się centrum rozrywki, o co zadbają znudzony rodzinnym życiem Beanie oraz przerażony małżeńską monotonią Frank. Pech chce, że budynek zostaje przejęty przez ich Alma Mater, więc aby w nim zostać, panowie muszą wpisać się w uczelniane wymogi i założyć bractwo. Ku rozpaczy Pritcharda - niegdyś uczelnianego fajtłapy, a dziś dziekana.

„Sztuka zrywania” („The Break-Up”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2006 rok, reżyseria: Peyton Reed, obsada: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Joey Lauren Adams, Cole Hauser, Jon Favreau, Jason Bateman, Judy Davis, Justin Long, Ivan Sergei, John Michael Higgins, Ann-Margret, Vernon Vaughn i Vincent D'Onofrio
emisja: we wtorek, 3 maja br. o 22:50

Rozstanie po latach związku nie jest łatwe, szczególnie gdy żadna ze stron nie zamierza się wyprowadzić. Brooke i Gary od lat są parą. Ona pracuje w galerii sztuki, on razem z braćmi prowadzi firmę organizującą wycieczki turystyczne po Chicago. Mają wspólne mieszkanie, przyjaciół i wydaje się, że również pasje. Jednak nic bardziej mylnego. Brooke czuje się odpowiedzialna za pracę, dom i Gary’ego. On po powrocie do domu marzy tylko o chwili dla siebie, czyli o oglądaniu sportu i grach wideo. Pewnego wieczora, po rodzinnej kolacji Brooke nie wytrzymuje i zrywa ze swoim chłopakiem. Lecz żadne z nich nie chce opuścić mieszkania. Choć już osobno, wciąż żyją na jednej przestrzeni.
 
Diego Boneta i Meaghan Martin w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Diego Boneta i Meaghan Martin w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Joey Lauren Adams i Jennifer Aniston w filmie „Sztuka zrywania”, foto: AMC Networks International
Joey Lauren Adams i Jennifer Aniston w filmie „Sztuka zrywania”, foto: AMC Networks International
Ashton Kutcher, Tara Reid i David Koechner w filmie „Córka mojego szefa”, foto: AMC Networks International
Ashton Kutcher, Tara Reid i David Koechner w filmie „Córka mojego szefa”, foto: AMC Networks International
Keira Knightley i Matthew Macfadyen w filmie „Duma i uprzedzenie”, foto: AMC Networks International
Keira Knightley i Matthew Macfadyen w filmie „Duma i uprzedzenie”, foto: AMC Networks International
Olivia Newton-John i John Travolta w filmie „Grease”, foto: AMC Networks International
Olivia Newton-John i John Travolta w filmie „Grease”, foto: AMC Networks International
Jessica Alba w filmie „Facet pełen uroku”, foto: AMC Networks International
Jessica Alba w filmie „Facet pełen uroku”, foto: AMC Networks International
Leslie Mann i Katherine Heigl w filmie „Wpadka”, foto: AMC Networks International
Leslie Mann i Katherine Heigl w filmie „Wpadka”, foto: AMC Networks International
Will Arnett, Jenna Fischer i Amy Poehler w filmie „Ostrza chwały”, foto: AMC Networks International
Will Arnett, Jenna Fischer i Amy Poehler w filmie „Ostrza chwały”, foto: AMC Networks International
Diane Keaton, Goldie Hawn i Bette Midler w filmie „Zmowa pierwszych żon”, foto: AMC Networks International
Diane Keaton, Goldie Hawn i Bette Midler w filmie „Zmowa pierwszych żon”, foto: AMC Networks International
Meaghan Martin i Jennifer Stone w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International
Meaghan Martin i Jennifer Stone w filmie „Wredne dziewczyny 2”, foto: AMC Networks International


„Majówka z CBS Europa” - emisja w kanale CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...